Sega Europe so danes najavili, da so pridobili založniške pravice za igro Worms 3 v Severni Ameriki, Evropi, Avstraliji in Novi Zelandiji. Ta strategija razvijalca Team 17 je prva igra za evropski trg, ki jo bodo založili pri Sega Europe, odkar so ponovno začeli z založniškimi posli. Predstavnik Sega Europe, Matthew Woodley, je povedal, da so navdušeni nad skupino razvijalcev, ki bo konec tega leta izdala še eno izmed uspešnic v seriji Worms iger. Našo napoved si lahko preberete tukaj.
Jowood je zagnal spletno stran za igro Railroad Pioneer. Na njej boste našli podrobnosti o igralnosti in zgodbi, kot tudi slike in obsežen seznam lastnosti. Ljubitelji železnic boste na strani našli tudi nekaj informacij o vozilih in zgradbah, ki nastopajo v igri. Uradno spletno stran igre Railroad Pioneer si lahko ogledate na spodnji povezavi.
Pri Sierri so danes najavili novo igro iz serije Tribes. Tribes: Vengeance bo nadaljevanje igre Starsiege: Tribes in Tribes 2. Igro razvijajo pri Irrational Games (System Shock 2, Freedom Force), izšla pa naj bi konec leta 2004. V enoigralski kampanji se bo odvijal pravi galaktični triler. Skozi celo igro se bodo igralcu prepletale številne zgodbe, celo zgodbo pa bo moč doživeti skozi oči večih likov Igro bo poganjal izboljšan pogon Unreal Engine, liki pa bodo imeli različne izraze na obrazu in bodo zelo realistično prikazani. Veliko bo tudi ostalih posebnih efektov.