America s Army

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

America s Army

Post by Sriple Tix » 10 Aug 2003 20:31

Mi lahko kdo razlozi,zakaj se ne morem prijaviti v America s Army 1.9!Pri njih odprt veljaven "Users name" (Hotmail),opravim prvo stopnjo usposabljanja na ravni ostrostrelca,vendar mi nikakor noce rezultata vpisati v register za nadaljevanje.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 10 Aug 2003 22:51

z tem patchom je velik tezav se zaenkrat. jaz sem ga glih stegnil z neta in bom videl kako je, ampak so frke. ne delajo vec programi za joinanje na serverje (ala all seeing eye), ne dela tracker...upam da je vsaj zadeva igralna. pravijo, da bi moral to biti dodatek, ne patch ker je toliko novega.
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

sili
n00b
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2003 04:13
Location: žirovnica

Post by sili » 11 Aug 2003 04:15

tud men se dogaja podobn!registrirou sm se se enkat pod drugmu imenom pa vseen ne dela!
sili

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 11 Aug 2003 06:31

Ne vem,kaj bi lahko bilo,...?Izbrisal sem 1.9 in instaliral 1.7,pa je situacija ista.Opravim streljanje,nakar se lahko vrnem le v menu!Nikakor se ne morem povezati s streznikom in registrirati rezultat,da bi sel lahko z usposabljanjem naprej.
Vseeno hvala,RedDevil!

thundercat
n00b
Posts: 9
Joined: 25 Aug 2003 20:50
Location: Postojna
Contact:

Post by thundercat » 25 Aug 2003 20:53

Kje bi dobil(na netu) igro America Army: operations...na e-mule jo ni...dc++ pa nimam
Thundercat

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 25 Aug 2003 21:01

http://www.3dgamers.com/games/americasarmy/#filelist
mislim da ni potrebe po e-mule in podobnih programih, saj se stvar èisto legalno dobi ;)

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 25 Aug 2003 22:01

upam da si do sedaj ze ustimal. kasneje sem ugotovil (a ker sem pozabljiv pozabil to povedati :? ) da se sploh ni treba prijaviti, preprosto das deployment inu spilas. no, zdej naj bi se zadeve itak ustimale tko da lahko normalno vse delas.
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 26 Aug 2003 06:23

Ker mi ni šlo,sem v jezi vse zbrisal!Jutri,ko se vrnem domov,bom poizkusil znova in o uspehu(ali ne) porocal!Vsekakor-hvala!

thundercat
n00b
Posts: 9
Joined: 25 Aug 2003 20:50
Location: Postojna
Contact:

Post by thundercat » 27 Aug 2003 13:09

Mene pa zanima nekaj...igro sem potegnu dol z njihove strani vendar se malo razlikuje kot pa opis na tej strani....namreč najprej se prijavim na stran dobim svoj password......potem pride trening kjer moraš zadet 23 tarč da greš naprej(po vsakem treningu se prijaviš na stran in shraniš svoj rezultat)....ostrostrelskega treninga mi ne uspe odpreti ker je pretežko zadeti 36 tarč...nadaljujem lahko z padalstvom in nato grem v trening za Medica...ko to naredim je igra končana...neodprto imam samo ostrostrelsko vajo drugo piše vse complete.. nekih rangerjev in tega ni nikjer .zatorej a je to konec enoigralskega načina.....in lahko sam še multiplayer igram....to me čudi ker ima igra na disku kar 1.4GB.... :(

igra nosi naslov AA:Operations v 1.9
Thundercat

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 27 Aug 2003 13:54

Igra je namenjena multiplayer igranju in treningi so le usposabljanje in kvalificiranje za razlicne rodove pred mreznim naziganjem!Kako za vraga shranis rezultat in gres naprej!?!?!? :evil: :evil: :evil:

User avatar
TommyVercetti
vseznalec
Posts: 478
Joined: 15 May 2003 17:23
Location: Ivančna Gorica

Post by TommyVercetti » 27 Aug 2003 15:19

Ne da se. :lol: Ni kej. Počakat bo treba na popravk. 8)
Napačna telefonska številka ni nikoli zasedena! :P

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 27 Aug 2003 22:24

To ne more biti res!Cel ljubi dan se dr...am z America :twisted: f...c..ing Army,pa mi ne uspe cisto nic!!!Ce grem takoj na deployment,mi nasteje kakih osemnajst razlicnih razlogov,zakaj me v ameriski vojski ne marajo.Ko grem na Personal;ti j... Jacket,mi po prijavi napise,da sem Timed Out!Preveril sem Username,Password(e-mail imam na Hotmailu)in vse je v redu,povsod me poznajo,le v igro me ne spustijo! :fool

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 28 Aug 2003 01:04

!Kako za vraga shranis rezultat in gres naprej!?!?!?
kaksne rezultate? ce mislis une na netu se sami shranjujejo, ce pa tiste v treningu...se pa tudi sami :)

fantje, nevem kaj vas jebe. jaz sem dal gor 1.9, nisem nic vpisoval passworda, se treninga nisem naredil za medica, pa lahko spilam normalno.

Sriple Tix: povej ksn razlog, bomo probal ustimat.

aja, drugace pa: irc, #armyops, smo gor sami slovenci in kar nekaj je takih ki vam bo pomagalo.
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 28 Aug 2003 06:17

Poglej,ko opravim streljanje in se kvalificiram za sniperja(online igram vedno sniper,ce ga igra ne podpira leti z diska),mi napise:"Please log in to upload your results".Ko pritisnem famozni "Log in" napise connecting,ki traja deset sekund in mi nato pove,da sem "Timed out"!Lahko poizkusim stokrat,pa bo vedno isto.Ko se vrnem v Menu,(druge moznosti nimam)so rezultati izbrisani in spet sem na zacetku.Lahko opravljam prvi trening,streljanje!Sel sem na Deployment,kjer mi je uspelo priti na server,toda ne najdem opcije,kjer bi igral kot sniper!

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 28 Aug 2003 06:56

Klinc,dovolj je bilo!!!Popravil sem Tours.ini in sedaj dela vse,kot mora!RedDevilmi lahko poves,kje ali pod katero crko najdem sniper?

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 28 Aug 2003 11:05

um, si opravil trening za snajperja? potem pac izberes za orozje snajpo pa mas. (ce mas dovolj visok honor/si edini snajprer v igri) ker kot najbrz ves je kolicina orozji omejena, tko da ne more bit kr cel team sniper. ce jih vec zaprosi za snajpo jo dobi tisti z najvecjim honorjem. no kakorkol, mors met trening prej. jaz ga nimam, ampak snajpam kar dost (pac od folka ki pade poberem orozje pa je). trenutno pa igram samo bridge mapo.
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 28 Aug 2003 12:01

Dobra Bridge mapa!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests