Hard Truck 18 Wheels of Steels -pomoc pri pridobitvi licence

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
rok13
n00b
Posts: 1
Joined: 23 Jul 2003 17:31
Location: rok
Contact:

Hard Truck 18 Wheels of Steels -pomoc pri pridobitvi licence

Post by rok13 » 23 Jul 2003 17:36

:shock: bi mi lahk ker pametn človk powedu kok se pri hard truck 18 wheels of steel dobi licenca za najete voznike da b lahk vozil za mene.
jz sn neki probavu a mi ni uspel . plis povejte
bok :?:

tomy15
n00b
Posts: 1
Joined: 24 Jul 2003 22:07

HC certifikat in licenca

Post by tomy15 » 25 Jul 2003 07:15

ja nej nekdo pove kok se dobi licenca za najete voznike in pa ša kako jz dobim certifikat HC za nevarne tovore prevažat :roll:
plis help me

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 31 Jul 2003 19:13

Ok upam, da nista ze obupala nad to licenco ker vama se noben ni povedou. No js sem spil preigrou ampak mi je se zmeri vredu.
Licenco sem pa dobu edino na ta tezki varjanti cist tko slucajno ker tut sam takrat nism vedu kaj nares. Hm... se zdej mislm, da bi mogu bit se kaksne lazji nacin za dosego licence. Am js sem se kr precejkat pelou iz mesta Boise v Helena in kr enkat sem dobu licenco. Licenco sam valda dobu sele poj k sem imel ta najbols tovornjak (toj gun ta plau k ma na spojlerju zensko). To je to. Sej pravm pomoje more obstajat kasn lazi nacin. Morm probat kako zgulfat sam spomnt se morm kako.
Js vama priporocam, da se furata uglavnem na eni in isti relaciji, vsaj tko sem se ja. Mogoce bosta prej prsla do 1miljona$. Men ni problem pridt do 1miljona$ ker tako al tako hitr prsluzm dost denarja za nakup nouga tovornjaka, imam pa tut sistem ker tovornjak kupt.
Porocite ce kaj nouga zvesta.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
HaSaN
amater
Posts: 67
Joined: 25 Aug 2003 19:31
Location: cele

Post by HaSaN » 25 Aug 2003 19:39

:D :D :D OOOOOOO majuku ko ste za luno????
HC se kupi na (Weight station) gres gor na vago
kosta pa 25000 :lol: Licence pa dobis z tem ko vozis "recurring"
fure navadne so "adhoc" ko prtisnes n pa mas fure ti spodi napise kdaj pa od kod jo lahk peles :lol: cist na yzy
:D :) :lol:

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

ih

Post by luco » 25 Aug 2003 20:15

ej ti nad mano kje si dubu tako dober avatar.sem mislu da mam jaz najbulšga
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
HaSaN
amater
Posts: 67
Joined: 25 Aug 2003 19:31
Location: cele

Post by HaSaN » 25 Aug 2003 20:40

Ej mi lahk kdo pove kje dobis kak specijaln dodatek za
"HT 18wos" :?: :oops:

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

ih

Post by luco » 25 Aug 2003 20:46

ej hasan ku maš to igro? če jo maš mi pošl msg.
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
HaSaN
amater
Posts: 67
Joined: 25 Aug 2003 19:31
Location: cele

Post by HaSaN » 25 Aug 2003 21:25

Js sn si nalozu HT_18_wos_pach_1_2 pa je za en k***!!!!
Tovornjak kr "svajdra" po cest pa nikamor ne gre!!!!
bull shit :evil: :twisted:

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

ih

Post by luco » 25 Aug 2003 21:26

ne hvala!ne bi!!!!!!!!
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 26 Aug 2003 17:48

ej modeli kaj pravte da ni dobr pach za HT18 hahaha... Poglejte moj prispevek pod temo: Hard Truck 18 Wheel of Steel, ce niste blond poj ne morte clanka zgresit ker sem precej napisou in poj povejte a grejo tovornjaki km al ne. Js sm nastimou, da je pogonskih osi 8 in spil delou ql. Sej pravm pod to temo se nahaja sam morte mal pogledat, falit tko ne morte ker je precej douk clank.
Mal se poigrejte v fajlu pa poj povete komentar. Hmmm... boste poj vidl kako je lustn pelat gun ta oranzn tovornjak k se ga dobi v pachu.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
Jenky
igralec legenda
Posts: 1786
Joined: 25 Aug 2003 21:07
Location: Bled

Post by Jenky » 27 Aug 2003 23:34

Jest pa te igrce ne znam igrat! :oops: :(

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 28 Aug 2003 13:15

Jenky
Ko prides v spil si najprej izberes tezavnost (ni velike razlike js sm su koj na ta tezko k je lazja v dost pogledih) oz bols receno izberes si mapo po kateri se bos furou. Ko kliknes nanjo valda pocakas, da se stvar nalouda in ko se nalouda se znajdes za volanom enga glubga tovornjaka k ma slabe vozne lastnosti in ze vizuelno se vid, da je krs. Ok spil od tebe se zahteva ime firme pa pac ime igralca. Vrjetn si to znou nastimat.
Nasledn korak. Odpeles se do taprve firme (dilerja prikols oz robe) se s tovornakom kr koj rikverc postavs, da poj ni tok blema in ce ni nobene prikolce mal pocak, da se prkazejo. Ko se prikaze prikolca al pa vec eno izberes, pac tisto od katere dobis vec denarja vazn. Ko si prikolco izbraou in jo se nisi prpeou na tovornjak oglej si na meniju nad prikolco kam jo je treba pelat, cas ki ti je na voljo sicer ti zamudo odbijejo vazno je kok zvezdic je gor. Na zacetk tko nimas zvezdic. Nekolk kasnej nucas tut certifikat HC ce hoc furat se kasn druk tovor k nuca ta certifikat am. Aja neki morm povedat glede grafike. Ce mas slab racunalnik poj tut grafike nimas nevem kaj tko da bos imel tezavo pri cestah, vsaj js sem ceste gledou samo po cifrah, pr men ni problem grafika.
Ce se vrnem nazaj kako prkolco prpet. Cist tocn se ne spomnem vec, mislm pa da mors prtisn ta tipko T za odklop pa D probi js ze douk nism spilou. V spilu obstaja tut zemlevid ce si slucajno kaj furou ze samo tovornak samega sebe na zemlevidu nisi vidu. Vse potrebne dodatke dobis na servisu razn HC certifikat dobis pr tehtanju, ki je obvezno sicer ti policaji tko hit dobijo, opa dobijo te ce mas svoh tovornjak. Poj k mas bolse tovornjake se policajem, da spizdit hitr (lohka uporabs tut moj nasvet k sem na objavu kaj mors nastimat in kje, najdes ga na forumu).
Ok tokle za enkat ce ti pa se zdej ne bo slo pa sporoc in ti bomo kle na forumu pomagal. Sej kasne reci tut zdele nism omenu ampak bos ze pogruntou. Mal se pa ja mors pomatrat.
Opa se en nasvet bi ti dal lohka ga tut ignoriras ampak ti bo vseeno prou prsu ce se ga drzis. V informaciski vrstici ti pise kok casa mas na voljo predno zacnes spat za volanom (zlo moteca zadeva), resis se je tako, da przges luci (tipka L), ni nevem kok bols ampak ko se ti zaprejo oci je se zmeri tema vidis pa vseeno se en mal luci, tko da se lih ne zabije. Ce ti benza zmanka prtisn R, transka ogledala V in B.
To je za zacetek.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
Jenky
igralec legenda
Posts: 1786
Joined: 25 Aug 2003 21:07
Location: Bled

Post by Jenky » 28 Aug 2003 13:55

Sej tipke pa to sem že vse pregledov pa tud furov sm se že (samo po parkirišču). Ne vem pa to, kam se je treba odpelat.
Drgač pa hvala za odgovor.

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 28 Aug 2003 14:00

No upam, da zdej tut to ves kje je treba pogledat, da ves kam mors robo pelat, sicer ti to ceu cajt med vozno tut pise, kako pa pridt, da cilja po keri cesti to mors pa sam ugotovit, tega te ne morm naucit.
Ok kr oglasi se se ce ti ne bo kaj jasno.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
dule
VIP
Posts: 3039
Joined: 03 Jul 2003 17:43
Location: Kranj

Post by dule » 28 Aug 2003 18:45

Na netu sm dobu kode za ta špil , še dve kode , ki jih v igralcu ni .

Super fast truck cheat truck 7
Get licensed route at indicated skill cheat contracts flow <route number><1-4>


:fool :mrgreen: :fool :mrgreen: :naughty: :bdaysmile

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 28 Aug 2003 19:25

hehehe...
kodo za supr truck 7 traparija, ce nimas pach posnet poj ne steka, nekoc ko sem spil dobu sem tut kodo najdu in ni stekala prez posnedga pacha, ja tista ta druga koda je pa za rating seprav zvezdice. Clouk pa kje ti zvis, tega ne nucas, to tko al tko tok hit dobis valda ce znas spilat.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

buto
n00b
Posts: 10
Joined: 12 Sep 2003 16:05
Location: LUBLANA

hard trucks

Post by buto » 12 Sep 2003 16:23

jst bi pa duleta uprašu kdaj pa kje napišeš kode k jst ne vem :?:
buto

buto
n00b
Posts: 10
Joined: 12 Sep 2003 16:05
Location: LUBLANA

Post by buto » 12 Sep 2003 16:45

ej rescator a ti veš kje napišeš kode za hard trucks, k men se tud mal ne sajna[/code]
buto

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 12 Sep 2003 17:25

V naslednem fajlu config.cfg poisci kjer pise uset g_console "0 in to spremeni v uset g_console "1"
V spilu pa kliknes tiko levo od tipke 1 oz tipko, ki je nad TAB oz to je tista tipka, ki pogosta pri goljufanju v streljacinah.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

buto
n00b
Posts: 10
Joined: 12 Sep 2003 16:05
Location: LUBLANA

Post by buto » 12 Sep 2003 17:40

ja sej sam se mi nč ne udpre da bi napisu, pol k pišm se mi pa lampe pržigajo, pa motor ugaša,....
a se ti more kej udprt da pišeš k men se ni
buto

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 96 guests