Hard Truck 18 Wheel of Steel

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Hard Truck 18 Wheel of Steel

Post by Rescator » 22 Jun 2003 14:25

Zivjo folk! Js sm klele na forumu nov clan ampak morm skritizirat nadgradnjo za spil Hard Truck 18 Wheel of Steel. Ze od samega spila sem pricakoval vec kukr je postrezeno zdej. Glede na to, da je spil od iste firme, ki je naredla tudi Hard truck 1 in se nekatere, sem tudi v tej pricakoval, da bo na armaturi moc videti stevc s prikazovanjem kilometrov. Aja glede tele nadgradnje pa tkole. Kar nekaj nadgraden sem probal in vse so isti smorn. Mislm kako lohka vozs tuvurnak pa prkolco 10km pa ne dusezes konce hitrosti, mislm hallloooooo kdo je imel taku za k#### vredno logiko. Poj je naprimer se pogled iz kabin v spegla, ja kr mat spegle so dal kje je kdo zo na tovornjaku al pa pr avtu vidu mat spegle haloooo. Na fizikalne zakone so se pozvizgal, zgleda se niso slisal zanje. Mene je spil razocarou, dodatk pa se bol. Samo en nov tovornjak to ni res, ze tko jih je premalo. Glede na to je nekolk starejsi spil King of the road bolsi ceprou se najde tut kr neki napak ampak vsaj tovornjakov je dost na izbiro pa se zmeri bi jih lohka dodal.

Zdej pa za vse kle na formumu. Kaj pravte vi na spil Hard Truck 18 Wheel of Steel?

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 22 Jun 2003 14:34

Meni je bil Hard Truck 2 ¹e kar v¹eè... èe odmislim mine na cesti, mafijo in helikopterje.
O tem 18 Wheels of steel pa lahko le reèem, da sem mislil, da bom umrl, ko sem ga igral. Brez prikolice je kamion potegnil kot dirkalnik, ko si prikljuèil prikolico, ni ¹el nikamor. Kak 90 stopinjski ovinek speljati je tudi umetnost, ki jo obvladujejo kot ka¾e samo razvijalci... Èe jo.

User avatar
ja rule
amater
Posts: 62
Joined: 22 Jun 2003 16:43

Post by ja rule » 23 Jun 2003 13:09

SE STRINJAM Z VAMA. Ampak kamijonđije furat je pa še zmeri zakon.Sm to je pa katastrova da se 20metrski vlažilc vleče ko polž....hja pol pa bremzaš joooooooooo tle je šele kriza k se kamijon ne ustavi hitro...ampak f*** that. Vi šoferji men povejte kdaj pride kaka poštena igra ko se kamijoni furajo ampak v MEJAH NORMALE!!!!!!!!!

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 23 Jun 2003 13:20

Big Mutha Truckers pride enkrat v kratkem k nam. Stvar je sicer precej arkadna (motoriste gazi¹, se zabija¹...), sam bolj zabavna kot tale Hard Truck je pa 100%.
http://www.3dgamers.com/games/bigmuthatruckers/ tukaj ima¹ demo in lahko sproba¹, èe ti je v¹eè.

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 23 Jun 2003 15:50

Ja tovornaki se vlecejo full pocas samo ce nastimas update sicer grejo kr vredu ampak pri ta slabih je tko, da lohka bremzas cez celo radraljo tm kjer so vage. V primeru, da si sofer ta najbolsga tovornjaka (toj gun ta lustn k je plave barbe pa eno bejbo ma gor na spojlerju namalano) poj se full hit ustavs.

ja rule
Probaj spilat King of the road. Ni nevem kaj ampak v nekaterih pogledih se zmeri boljsa od 18 Wheel of steel - vsaj fizka deluje in tovornjakov kr dosti vec lohka probs vizit. Morm povedat tudi to, da poleg sleparjeu lohka furas ta navadne tuvurnake, lohka kups off-road tovornjak, par avtmbilou je tut na izbiro tut za off- road razlicica se najde, in ce slucajno kje vids avtobus ti povem, da ga lohka tut furas, tko da spil je majke res sam grafika pa ni tok zelo huda. Pojavla se samo hud problem policajou, katerim ne mors zaboga da ne spizdit. Slej ko prej jim mors ustaut ce ne ti oni sestrelijo gume poj si pa v p####. Js nism spilou se Hard truck 2 ampak sem demo vrezijo Hard truck 1 in pravim, da je King of the road podobr Hard truck 2.

Komi cakam ksn ornk tovornjakars spil.

User avatar
ja rule
amater
Posts: 62
Joined: 22 Jun 2003 16:43

Post by ja rule » 24 Jun 2003 10:33

OKY ŠOFERJI!!!!!! Js mammvse te špile doma HARD TRUCK 1, KING OF ROAD in HARD TRUCK: 18 WHEELS OF STEEL, BIG MUTHA TRUCKER.
Zk mene ko furam tist King of Road vrže vn???????????????????????? Najprej mi začne utripat slika (tam ko so števci) pol pa me vn zabriše. Grrrrrrr.

User avatar
SkyNet
VIP
Posts: 246
Joined: 30 Aug 2002 16:34
Location: BK

Post by SkyNet » 24 Jun 2003 12:23

Vem da to ni ravno va¹a "kategorija", ampak a ste ¾e kdaj igrali "Mercedes Benz Truck Racing" ?

User avatar
ja rule
amater
Posts: 62
Joined: 22 Jun 2003 16:43

Post by ja rule » 24 Jun 2003 14:10

Ja Mercedeze sm tut vozu sam mi ni blo dobro ker se ful nagibajo na ovinkih.Pol sm jih pa čis pustu in jih vč ne igram!!!!

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 24 Jun 2003 16:54

Js spadam tudi med take k jim je ql Mercedes Benz Truck Racing. Nism ga uspeu nikjer se staknt, tko da morm bit zaenkat zadovoln z demo verzijo kjer grafiko jebe sto na uro. Kr tko se dugaja, da tovornjaki nimajo koles kao leteci tovornjaki. Foll no ce ksn ve za ksn link na netu kjer bi jo lohka free downloadou nej pove. Js hocm ta spil.

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 24 Jun 2003 16:58

Kje bi jo lahko free downloadu ti ne bo nihèe tukaj povedal, èe si jo pa zelo ¾eli¹, jo imajo rabljeno pri Mantis za 2.800 SIT.
http://www.mantisplus.com/catalog/item. ... temlD=1416

šoba99
n00b
Posts: 1
Joined: 11 Jul 2003 08:57
Location: Portorož

Post by šoba99 » 11 Jul 2003 09:03

No za vas tovornjakarske navdušence, naj vam povem, da pri SoftLabs že razvijajo igro z imenom Ring n'Roll. To naj bi bila vrjetno najboljša tovrstna simulacija. Sicer o igri še ni prav dosti znanega, bo pa delovala na podobnem principu kot Hard Truck, vendar dosti dosti boljše! Tudi grafični izgled igre bo po tem kar sem videl zelo dober.Upamo samo lahko, da ne pride do preveliko napak in se veselimo prihodnjega marca, ko igra izide.

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 01 Aug 2003 11:05

Yooooooooooooooooooo folk! Kar lep cas je minil, da sem se lotu spet tega spila in tega sem se lotu sam zato ker sem vidu clank od rok13 k nuca pomoc ampak drugacno in to mi ni dal miru, da seenkat posnamem gor update. Vrjetno vsi veste ce sete posneli update, da imajo tovornjaki tooookkkk slabe pospeske, da se je za zjokat naprem ce se spila brez updata-a. Najbols, da vam koj povem kaj sam potem naredu, ko sem update gor posneu. V raziskovalcu sem kliknu na direktori od Hard Truck 18 Wheel of Steel potem so sledili poddirektoriji game --> user. V tem user direktoriju se nahaja fajl config.cfg in ta fajl sem kliknu in se je odpru v wordu. Hm... sledi cela paleta stvari in kaj zdej. Vse sem si najprej ogleou kaj bi se dalo spremenit in spremenu sem nasledne fajle (tukile so napisani tisti fajli katere sem spremenu in imajo ze moj popravek):
uset g_brake_dead "8.0"
uset g_brake_axis_addition "8.0"
uset g_accelerate_axis_addition "8.0"
uset g_brake_axis_sign "8"
uset g_accelerate_axis_sign "8"
uset g_brake_axis "8"
uset g_accelerate_axis "8"
To so moje spremembe. Morm rect, da imajo tovornjaki zelo hude pospeske in koncno se furam brez problemou s tovornjakom Glutton, ki se ga dobi z update-om. Zakaj sem dal ravno stevilko 8 in ne kaj vec al pa manj? To je zato ker sem najprej dal 5 in mi ni blo se vsec prevec, no poj sem dal 10 in sem se pri firmi, ko sem cakou, da se prikaze kaksna prikolca prtisni tipko za naprej in sem se ustavu v zidu ker bremze niso tok prjele. Sama voznja je full bolsa zdej ker se max hitrost doseze zlo hitr. Aja morm vas pa opozoriti na to, da nikar ne prakticirajte imeta npr: accelerate 8 in break 5, to odpode ker predno se boste ustavl bo trajalo. Kr spomnte se kako se je fletno z blokoranimi bremzami pelat cez celo bencinsko postajo zgolj zato ker ste mel hitrejs tovornjak od gunga zarjavedga in bremze so ble v p####. Priporocam, da nastimate (tisti k boste to prakticiral) accelerate in break z isto cifro.
Opomba: Ce se vam potem se kdaj zahoce spilat s starimi pogoji, je obvezen bekap fajla config.cgf

Ce kdo nuca pomoc pr tem, nej pa sporoci.

opomba:
Ker sem moral spil seenkrat instalirat sem ugotovil, da v fajlu config.cfg manjkajo stvari o katerih sem visi gor porocou, da sem jih spremenil. Zato tist, ki bo to pocel kar sem js svetujem, da najprej pogleda ce je to notr in ce ni nej si skopira v config.cfg.
Last edited by Rescator on 14 Sep 2003 19:06, edited 1 time in total.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
ja rule
amater
Posts: 62
Joined: 22 Jun 2003 16:43

Post by ja rule » 11 Aug 2003 11:14

Ej šoba99 kje si pa to prebral o tistih Šleparjih??????? :D :D dej povej mi ta naslov da vidm js to!!! Aja, pa je tut kaka slika???????? pa če boš zvedu o kakih novih kamijonđijah mi sporoči!!!!!

Roadkill
r00kie
Posts: 38
Joined: 09 Jul 2003 12:48

Post by Roadkill » 13 Aug 2003 12:06

Tud jst sm že iskal informacije za to igro. Pa žal nism našel še nič. :( :(

bedrC
r00kie
Posts: 21
Joined: 13 Aug 2003 16:31

Post by bedrC » 13 Aug 2003 16:46

Ola!

Tudi jazst sem zelooo zagrizen tovornjakar. Vse serije Hard Truck-ov so mi po svoje vsec, sicer majo vse serije svoje pomanklivosti k ste jih ze povedal, pa se kksna bi se nasla, ampak vseeno, Hard Truck-i rulajo. Najbolj mi je pa vsec King of the road, definitivno.

Glede prihajajocega spila Rig'n'Roll: ce bo spil res tak kot obljubljajo, bo HUD in bo prekasal VSE tovornjakarske simulacije. Cela kalifornija je notr, mislim da so rekli okoli 6000km cest, v igri pa dejansko 600km cest.
Tu je link do ene polske strani, k ma tovornjakarske simulacije na cez:
http://truckpol.prv.pl/
Je polska stran, ampak ne se ustrasit, je vse v anglescini. Gor so med drugimi tudi slikce iz Rig'N'Roll-a.
Posebno vsec so mi pa naslednje slikce:
http://truckpol2.republika.pl/images/large/rnr23.jpg
http://truckpol2.republika.pl/images/large/rnr14.jpg

Poleg vseh teh slikic obstaja se Rig'N'Roll trailer iz e3-ja, ki zeloo navdusi, click: http://bonusweb.idnes.cz/download/trail ... 30520.html


Aja, se to, a ste vedeli da bo zelooo kmalu (mislim da ze konec avgusta) zunaj dodatek k 18 wos, to je 18 wheels of steel: across america?

bedrC
r00kie
Posts: 21
Joined: 13 Aug 2003 16:31

Post by bedrC » 13 Aug 2003 16:48

Roadkill: ma kako nisi nasel nic, ne uporabljas googla? Tega je kr dost na internetu, pa to se ve ze zlooo dolg casa za ta spil.

bedrC
r00kie
Posts: 21
Joined: 13 Aug 2003 16:31

Post by bedrC » 13 Aug 2003 17:26

No, cist tko btw. sem nasel stran na kateri so zbrane skoraj vse informacije o Rig'N'Roll skupaj z intervjujem enega od zaposlenih pri Softlab NSK:
http://rignrol.netfirms.com/Infomation.htm

Enjoy

Roadkill
r00kie
Posts: 38
Joined: 09 Jul 2003 12:48

Post by Roadkill » 13 Aug 2003 19:05

Ej thanks za vse te informacije. Igra bo zakonnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Roadkill
r00kie
Posts: 38
Joined: 09 Jul 2003 12:48

Post by Roadkill » 13 Aug 2003 19:11

Sm gledu po altavisti pa to pa nism našu. No sej ni panike. Glavna, da zdej vem. Hvala. Pa če še nis bil pejt na http://www.angelfire.com/extreme4/rignr ... oPage.html

bedrC
r00kie
Posts: 21
Joined: 13 Aug 2003 16:31

Post by bedrC » 15 Aug 2003 11:42

Bil bil, se mi zdi da so tovornjake zrezal iz skrinsotov, ampak vseeno. Po mojem jih bo se velik vec tovornjakov kot jih je tam, sej mislm da je bla vcasih ena stran k je pisal keri bojo vse, fuul jih je blo, sam ne vem vec naslova.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests