Robinson's Requiem

Stare igre so marsikdaj bolj igralne kot novejše! Pogovori o igrah, starejših od pet let, klasikah tipa Civilization ali Test Drive, o abandoware igrah ipd...
Post Reply
User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Robinson's Requiem

Post by Rescator » 06 Jul 2003 13:39

Potrebujem pomoc pri spilu Robinson's Requiem in sicer v puscavi in v Apache Canyon. Problem je v tem, da je obeh primerih komadno vroce in nikakor ne morm pridt do tja kjer je potrebno neki spedenat. Pomembna je voda to vem ampak ce grem skoz jamo je 90% verjetnost, da me popapa tiranozaver (ni mi jasno kako pride tiranozaver lohka v jamo, kukr js vem je mesojedec in kaj pocne v jami nimam pojma).
Uglavnem rabm nasvet kako pridt mimo tiranozavra in kako prezivet v puscavi in Apache Canyon. Kle nej ne bi folk guvoru kako ce cheata ampak bi men bilo to zelo dobrodoslo.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

Odgovor

Post by Turtle » 09 Jul 2003 15:18

Howdy!

<b>Rescator</b>: Ko hodis po puscavi uporabi "listnat klobuk" ter si ga nadeni na glavo. Tako bos malo bolj zavarovan pred vrocino.
Glede tiranozavrov: Ne hodi naokoli ponoci saj takrat tiranozavri lovijo in predvidevam da nebi rad postal njihova vecerja :wink:
Pa se nekaj: ce imas v inventoriju "svetlobne rakete" jih uporabi na tiranozavru, ter ga s tem omrtvici. V tem stanju je lahek plen, vendar pazi, ena raketa najbrz ne bo dovolj.
Tako, upam da bo sedaj slo.
Lp!
-Turtle
spOOky pictures

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 16 Jul 2003 09:06

Ja ok pistolco imam in tut tiranozavra sem ustrelu. Kaj pa poj nardis, ko mors seenkat na zacetek vodo izkat in z njo tut napojit Robinzona. Ja ja to vem, da tiranozavr napada samo ponoc, ni mi pa jasno kje so avtorji dobili idejo, da se tiranozavri v jami v katero ne morjo pridt. Hallooooo.... Ker enkat me je v mocvirju lovil tiranozavr, ker sem bil v blizini jame sem se notr skriu in zacuda ni prisel za mano notr.
No zdej sem tist konc naredu kjer so guni pajki, to je koj od mocvirja. Naslednja je mislm, da puscava. No kle sem tut ze probou neki ampak sploh ne vem kje je potka ker je vse oranzno rdece, vode mi itak zmanka in zarat tega bi mogu it na zacetek, da se napijem vode in jo dam se v citaro. Sicer sem iz Robinzona dal vse cune kr se jih da dol, da mu ja ne bi bilo vroce in na glavo postavu klobuck in vejc in listja. Problem je se zmeri, da model ne zdrzi vrocine. Za foro sem pogledou na racunalnick z informacijam in tm gre vse na slabse (voda, srcni utrip, telesna temperatura).
A ja kasna fora, da se dobi se vec monicije za pistolco. Js znam samo cas upedenat, tko da ni noc ampak dan.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests