doom3

Vse o igrah, na katere že komaj čakate in jih še kar lep čas ne bo...
Guest

Post by Guest » 14 Aug 2004 15:34

no čist tko Radeon 9600xt dela na high quality, pa še funkcija hyperdrive mode je izklopljena(samodejno navitje grafične med igro) pa dela čisto tekoče brez, da bi se kaj zatikalo.

Tko da, tist k hoče igrat normalno naj si kaj takega omisle, še bolje pa kak radeon 9800 ali paGeForce 5900 ali novejši 6800, pa boste lohk igral brez zatikanja.

Radeon 9200 k je bil prej omenjen, pa že na low details težko da dela tekoče.

User avatar
Slipy
starejša faca
Posts: 172
Joined: 24 Apr 2004 20:06

Post by Slipy » 14 Aug 2004 17:12

na zacetku mi ni niti na low details delal tekoce dokler nisem instaliral popravek za radeone kartice in dokler nism odpakiral pk4 datotek. sedaj pa dela. zasteka kot sm reku ko odprem neka vrata.
...::: Dinamo ZAGREB :::...

Guest

Post by Guest » 14 Aug 2004 17:21

Jest nisem nič odpakiral, sem kar tako pustil kot je po inštalaciji, pa vse lepo dela na high quality pri resoluciji 1024*768.

drugače pa si lahko za Radeona 9200se srečen, da sploh kaj dela.

User avatar
NIGHTHAWK
starejša faca
Posts: 178
Joined: 25 Mar 2004 16:45

Post by NIGHTHAWK » 14 Aug 2004 20:44

gforce 4 mx je en VEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKK k#### jest sem jo mel par dni pa sem takor presaltu na titanko po je pa se v registru navijem in 8)

User avatar
Slipy
starejša faca
Posts: 172
Joined: 24 Apr 2004 20:06

Post by Slipy » 14 Aug 2004 21:26

pkrebe sej ko nism odpakiral .pk4 nisem sploh mogu igrat igre... mi je totalno stekal..
...::: Dinamo ZAGREB :::...

Guest

Post by Guest » 14 Aug 2004 21:30

Slipy wrote:pkrebe sej ko nism odpakiral .pk4 nisem sploh mogu igrat igre... mi je totalno stekal..
Se pri Radeon 9200se čudiš, da je bilo tako :?:

Že 9600se je lahko problem, tako da nove igre, ki pa bodo prihajale pa ne bo nič drugače bilo.

User avatar
Slipy
starejša faca
Posts: 172
Joined: 24 Apr 2004 20:06

Post by Slipy » 14 Aug 2004 23:23

ne, sj sm vedel da bo tako. samo se mi sploh ne da vec igrat dooma je prov bedn. samo po hodniku hods pa postasti strelas...
...::: Dinamo ZAGREB :::...

User avatar
2fast
igralec legenda
Posts: 1881
Joined: 20 Dec 2003 21:13

Post by 2fast » 15 Aug 2004 12:14

ampak v jokerju je dobu oceno 90 :D

User avatar
Slipy
starejša faca
Posts: 172
Joined: 24 Apr 2004 20:06

Post by Slipy » 15 Aug 2004 12:53

ja zato ker je "doom" :)
...::: Dinamo ZAGREB :::...

User avatar
NIGHTHAWK
starejša faca
Posts: 178
Joined: 25 Mar 2004 16:45

Post by NIGHTHAWK » 15 Aug 2004 13:44

lih tko kot vice city k ni vreden ocene 50 pa je dobu 92 napoveed pricakujoce igre sej half life ze tud ful dolg cakamo pa nebo dobu slabe ocene zato ker je half life 2!!!!

User avatar
max payne
amater
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2003 10:17

Post by max payne » 15 Aug 2004 14:06

no no,ne bi o tem da si doom ne zasluži ocene 90+.
Res je da je na zaćetku prva polovica mal razvlečena,ampak zmer dlje si zmer bolj dogaja(ni tako kot v far cry,kjer je igra zmer bol bedna prot koncu).Tko da ne obupat.
Srhlivo vzdušje prav dogaja,parkrat sem se posrov,tud grafika je najlepša do sedaj,saj hoče bit realističn in vse druge igre pusti na cedilu. in to je Charmacku in njegovi kampanji več kot uspelo(poglejte prelivanje svetlobe in teme,ali ventilator kako se barva meša ko se vrti,da ne govorim kako so zmodelirani zombiji in drugi sovražniki-res neverjetno).Potem je tu zvočna podlaga,ki pravtako trga gate.itd,itd.
res je pa fizika malce čudna.
Tko da je ta igra zame ena najbolših in ma veliko možnosti da postane "game of the year".
in ne,doom 3 ni zato dobil take ocene,ker je pač doom,ampak zato ker si igra to več kot zasluži.sicer pa preberte tekst ki ga je napisal sneti,ki je že nemalokrat pokazal da je mojster pisanja,ne sam oceno.

Charmack :bow:

User avatar
Slipy
starejša faca
Posts: 172
Joined: 24 Apr 2004 20:06

Post by Slipy » 16 Aug 2004 12:00

no kokr za koga. vsak ma svoj okus :) meni je veliko bolsi max payne al pa call of duty :wink:
...::: Dinamo ZAGREB :::...

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 16 Aug 2004 16:44

Slipy wrote:no kokr za koga. vsak ma svoj okus :) meni je veliko bolsi max payne al pa call of duty :wink:
no sj doom je druga zvrst spila,domisljiska!!cof je pa narejen vojasko!!!kle bi bla primerjava brezvezna!edin sicas se pr obeh!!
max payne je pa itak klasa zase!!
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
Aragorn
VIP
Posts: 1087
Joined: 28 Oct 2003 11:56
Location: Ljubljana

Post by Aragorn » 20 Aug 2004 23:35

max payne wrote:no no,ne bi o tem da si doom ne zasluži ocene 90+.
Res je da je na zaćetku prva polovica mal razvlečena,ampak zmer dlje si zmer bolj dogaja(ni tako kot v far cry,kjer je igra zmer bol bedna prot koncu).Tko da ne obupat.
Srhlivo vzdušje prav dogaja,parkrat sem se posrov,tud grafika je najlepša do sedaj,saj hoče bit realističn in vse druge igre pusti na cedilu. in to je Charmacku in njegovi kampanji več kot uspelo(poglejte prelivanje svetlobe in teme,ali ventilator kako se barva meša ko se vrti,da ne govorim kako so zmodelirani zombiji in drugi sovražniki-res neverjetno).Potem je tu zvočna podlaga,ki pravtako trga gate.itd,itd.
res je pa fizika malce čudna.
Tko da je ta igra zame ena najbolših in ma veliko možnosti da postane "game of the year".
in ne,doom 3 ni zato dobil take ocene,ker je pač doom,ampak zato ker si igra to več kot zasluži.sicer pa preberte tekst ki ga je napisal sneti,ki je že nemalokrat pokazal da je mojster pisanja,ne sam oceno.

Charmack :bow:
kdaj si preigraj Far cry pa boš vidu kaj je najbližje perfekciji. Grafika ravno tako izjemna, igralnost in sama zgodba pa na bistveno višjem nivoju kot pri Doom 3.
Doom 3 je dejansko zaostal za sodobnimi streljačinami po zgodbi, saj je cela fora špila iskanje kod za odpiranje naslednjih vrat... In to se začne ponavljat v nedogled! Poleg tega je začetek špila skoraj identičen tistemu v igri Half Life iz leta 1998 (!).
Špil ni nič posebnega po zgodbi, je pa poseben po grafiki, a to žal ni dovolj. Samo poglej si ocene pri uglednih spletnih revijah in si dejansko preberi komentarje... Vsi pišejo isto. Žal Doomu ni uspelo in letos se ne bo potegoval za igro leta, to je gotovo.
Image

User avatar
LeBron
vreden igralca
Posts: 928
Joined: 07 Jul 2003 21:55
Location: Ankaran
Contact:

Post by LeBron » 21 Aug 2004 10:28

po mojem se bo potegoval, pa ne zaradi tega ker bi bila ena med boljšimi igrami, ampak zaradi prodajnosti ki jo bo dosegla....
It´s in the game!!!

"Rad bi pozdravil starše, še posebej mamo in očeta" by: Sebastjan Cimerotič

"Sem zelo samokritičen, predvsem do sebe." by: Sebastjan Cimerotič

"Ta večer, ni bil moj dan!" by: Kliton Bozgo

User avatar
max payne
amater
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2003 10:17

Post by max payne » 21 Aug 2004 11:42

Aragorn wrote:
max payne wrote:no no,ne bi o tem da si doom ne zasluži ocene 90+.
Res je da je na zaćetku prva polovica mal razvlečena,ampak zmer dlje si zmer bolj dogaja(ni tako kot v far cry,kjer je igra zmer bol bedna prot koncu).Tko da ne obupat.
Srhlivo vzdušje prav dogaja,parkrat sem se posrov,tud grafika je najlepša do sedaj,saj hoče bit realističn in vse druge igre pusti na cedilu. in to je Charmacku in njegovi kampanji več kot uspelo(poglejte prelivanje svetlobe in teme,ali ventilator kako se barva meša ko se vrti,da ne govorim kako so zmodelirani zombiji in drugi sovražniki-res neverjetno).Potem je tu zvočna podlaga,ki pravtako trga gate.itd,itd.
res je pa fizika malce čudna.
Tko da je ta igra zame ena najbolših in ma veliko možnosti da postane "game of the year".
in ne,doom 3 ni zato dobil take ocene,ker je pač doom,ampak zato ker si igra to več kot zasluži.sicer pa preberte tekst ki ga je napisal sneti,ki je že nemalokrat pokazal da je mojster pisanja,ne sam oceno.

Charmack :bow:
kdaj si preigraj Far cry pa boš vidu kaj je najbližje perfekciji. Grafika ravno tako izjemna, igralnost in sama zgodba pa na bistveno višjem nivoju kot pri Doom 3.
Doom 3 je dejansko zaostal za sodobnimi streljačinami po zgodbi, saj je cela fora špila iskanje kod za odpiranje naslednjih vrat... In to se začne ponavljat v nedogled! Poleg tega je začetek špila skoraj identičen tistemu v igri Half Life iz leta 1998 (!).
Špil ni nič posebnega po zgodbi, je pa poseben po grafiki, a to žal ni dovolj. Samo poglej si ocene pri uglednih spletnih revijah in si dejansko preberi komentarje... Vsi pišejo isto. Žal Doomu ni uspelo in letos se ne bo potegoval za igro leta, to je gotovo.
aha,sicer brez veze primerjat te dve igre,ampak če že hočeš...Pri Far Cryju sicer je grafika (izris džungle) perfektno a je vse preveč risankasto.pri D 3 pa realistično.Tud igralnost ma FC sigurno slabšo,da ne govorim o tistih zombijih na konc in prot koncu postaja zmer bol bedn,pri D3 pa je obratno in to pri meni šteje več.(hell,...).No če si že pameten mi povej eno ugledno spletno revijo(sam upam da ne rečeš da je to gamespot,pc.ign,ali kaj podobnega).

User avatar
Aragorn
VIP
Posts: 1087
Joined: 28 Oct 2003 11:56
Location: Ljubljana

Post by Aragorn » 21 Aug 2004 12:24

max payne: far cry risankasta? lol. doom realističen? lol. no ja če so pošasti v stilu filmov o zombijih resnične in če je resnično kako se upepeljijo v stilu vampirjev iz filma blade, potem je igra realistična. aja, pa če je realistično to, da se dogaja na marsu, potem je doom najbolj realisatična igra tega leta...

far cry ima precej precej boljši fizični model, da ne omenjam igralnosti. vse opcije, ki jih ponuja so precej širše od tistih v doomu. uporaba vozil, plovil, plavanje po vodi, orožja (daljnogledi),... igralnost ni pri doomu niti v najlepših sanjah bolša kot pri far cry (če pa misliš drugače pa to utemelji).

ne me narobe razumet, tud jst trenutno preigravam doom3 in ne bom reku, da ne uživam, ampak mam ves čas občutek, da nekaj manjka, da ni dodelan... pa bi lahko bil. enostavno ob far cry sem užival precej precej bolj, kot sedaj pri doomu. seveda ima vsak svoj okus in pri meni je far cry precej bolj cenjen, ker ima določeno zgodbo, ker je napet, ker je grozljiv, ker se lahko povsem vživiš v vlogo...

doom3 pa nima neke posebne zgodbe. vse je bilo že videno. bistvo igre je odpreti naslednja vrata, kjer itak veš, da te bo čakala tema in kopica pošasti, ki jih moraš ubit, če hočeš naprej. nima nobene posebne globine in precej elementov posnema po drugih igrah in filmih. kot sm že omenu: začne se zelo podobno kot half life, nadaljuje se podobno kot kakšen film dawn of the dead in potem pridejo še nove pošasti, še več krvi in še več teme... to je pa tudi vse. šem najbolj mi je všeč, da je igra grozljiva, a tudi to sčasoma ni več zabavno, ker se ponavlja. na koncu že veš, da bo iz teme nekaj skočilo. blazno me pa moti, da ne moreš imet hkrati puške v roki in prižgane baterije, to je glupo.
kar precej mu manjka do odličnega špila. žal tako je in večina se s tem strinja.

glede spletnih revij pa lahko rečem samo to. bolj ali manj vsi pišejo isto. in na žalost imajo prav.
Image

User avatar
max payne
amater
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2003 10:17

Post by max payne » 21 Aug 2004 14:00

Aragorn wrote:max payne: far cry risankasta? lol. doom realističen? lol. no ja če so pošasti v stilu filmov o zombijih resnične in če je resnično kako se upepeljijo v stilu vampirjev iz filma blade, potem je igra realistična. aja, pa če je realistično to, da se dogaja na marsu, potem je doom najbolj realisatična igra tega leta...

far cry ima precej precej boljši fizični model, da ne omenjam igralnosti. vse opcije, ki jih ponuja so precej širše od tistih v doomu. uporaba vozil, plovil, plavanje po vodi, orožja (daljnogledi),... igralnost ni pri doomu niti v najlepših sanjah bolša kot pri far cry (če pa misliš drugače pa to utemelji).

ne me narobe razumet, tud jst trenutno preigravam doom3 in ne bom reku, da ne uživam, ampak mam ves čas občutek, da nekaj manjka, da ni dodelan... pa bi lahko bil. enostavno ob far cry sem užival precej precej bolj, kot sedaj pri doomu. seveda ima vsak svoj okus in pri meni je far cry precej bolj cenjen, ker ima določeno zgodbo, ker je napet, ker je grozljiv, ker se lahko povsem vživiš v vlogo...

doom3 pa nima neke posebne zgodbe. vse je bilo že videno. bistvo igre je odpreti naslednja vrata, kjer itak veš, da te bo čakala tema in kopica pošasti, ki jih moraš ubit, če hočeš naprej. nima nobene posebne globine in precej elementov posnema po drugih igrah in filmih. kot sm že omenu: začne se zelo podobno kot half life, nadaljuje se podobno kot kakšen film dawn of the dead in potem pridejo še nove pošasti, še več krvi in še več teme... to je pa tudi vse. šem najbolj mi je všeč, da je igra grozljiva, a tudi to sčasoma ni več zabavno, ker se ponavlja. na koncu že veš, da bo iz teme nekaj skočilo. blazno me pa moti, da ne moreš imet hkrati puške v roki in prižgane baterije, to je glupo.
kar precej mu manjka do odličnega špila. žal tako je in večina se s tem strinja.

glede spletnih revij pa lahko rečem samo to. bolj ali manj vsi pišejo isto. in na žalost imajo prav.
še zmeraj vztrajam prit tem,da grafika pri D3 pusti za sabo vse igre.Si videl tisto prelivanje svetlobe in teme,sence,neonko ki se premika... :shock: :shock: ..sicer pa ne vem kje si videl da sem rekel da je igra realistična :lol: .To sem mislil predvsem za ta neverjetni grafični pogon.ja,strinjam se da ima FC boljši fizikalni pogon,samo si opazil ko ustreliš sovraga kako mrtev pada po hribu kot da bi bil namazan.

na koncu prideva do tega da je men pač veliko bolj všče D3 ,tebi pa FC in to je to.

User avatar
Aragorn
VIP
Posts: 1087
Joined: 28 Oct 2003 11:56
Location: Ljubljana

Post by Aragorn » 21 Aug 2004 17:29

max payne: točno to :D
no pa sej kot sm že reku tud doom ni slab špil. grafika pa itak da seka.
Image

User avatar
doom
igralec jr.
Posts: 1076
Joined: 22 Aug 2004 09:55
Trenutno igram: Dota 2
Location: Ljubljana
Contact:

Doom Je Že Zunaj

Post by doom » 24 Aug 2004 08:22

SAMO TO VAM POVEM DA JE DOOM 3 ŽE ZUNAJ V TRGOVINAH IN TUDI Z INTERNETA SE GA DA DOWLOAD


DOOM
Pc Strategy Games Fan

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests