Gothic II - The Nihgt Of The Raven

Vse o igrah, na katere že komaj čakate in jih še kar lep čas ne bo...
Post Reply
danijel
n00b
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2003 01:13

Gothic II - The Nihgt Of The Raven

Post by danijel » 25 Sep 2003 01:47

Jest hočem Gothic!!!!!

Kaj nej naredim, da se losam obsesije po z bridko sabljico in točnim strelom poklanih grgrajočih orkov, grdih snapperjev, sitnih scavengerjev in brezveznih bloodflijev, da potešim svojo suho žejo po akciji, da pred mojimi koleni padejo štirje elite orki, ko jih objame Breath of Death iz mojih rok? :twisted:
Kako nej spet srečam Miltena, da mi kej lepga pove, pa Gorna, da greva skup sekljat zivljad, da vidm Lesterja na travi, da pomagam Leeju do svoje pravice? :cry:

Fantje, tole je odvisnost. Odkar sem obrnu Gothic II samo še čakam na Adon. Ker je ta igra tako realna, da ni več samo iga!
Po moje smo doživel začetek pravega virtualnega sveta PC iger, ko se človek v igri počuti kot v pravem svetu, kjer izkusi od sovraštva do pravičnosti, prijateljstva, od lovskega nagona do gnusa do ogabnih zveri, kjer si lahko junak, ki bo rešil svet in hkrati vseeno človek, ki si privošči "having fun" v bordelu v mestu. In po verhu vsega si usodo kroji tudi sam.

Jest sem odvisen, Piranha bytes pa so krivi za to in če hočejo prodajat svojo drogo, jo bom mogu kaj hitro spet mal dobit, ker mi Gothic I in II ne prideta več do živega.
RABIM NOVO DOZO!!!! ------> :arrow: Night Of The Raven


Kaj pa Vi? :!: :?:
A tuki potpiz-do-dam???

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 25 Sep 2003 19:37

sva ze dva. na sreco so zdej zuni generals:zh pa nhl 04 pa aao spet igram, da sem se malo zamotil, a to pac ni to.

jaz sem najprej igral dvojko (2x) in tako padel notr da je blo kar hudo :) potem sem obrnil se enko in sedaj....cakam na dodatek in na veliki finale --> Gothic III (kar mravlinci mi grejo po telesu :)). kaj mislis, je Xardas hudoben ali dober? tisti filmcek na koncu mi da misliti... :)
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

danijel
n00b
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2003 01:13

Post by danijel » 29 Sep 2003 01:53

ja tist filmček na konc je tko narjen, da ti da mislt... Jst skor ne morem vrjet da bi bil Xardas, moj ata praktično, lakho predstavnik vsega zla na zemlji in bi ga mogu ubit.... to bi blo res kruto.

Sam, če razmišljam o koncu... Gothic II me je prav razočaral. Pa ne more zmaj govorit, sploh pa ne more bit neka supersila, ker je v osnovi in v naših glavah žival, ki ne govori in misli in čuti... Mrbit bi blo fajn met na konc kašnega takega MEGA seekerja al enga tazga super nekromancerja... Lahko si predstavljam celo vojno dveh Mage-ov: dve hordi Army Of Undead kostkotov, ki bi se stepli, jest pa tacajt z mečem tepem samega hudiča. Oziroma ga obmetavam z vsemi mogočimi izstrelki.. To bi bil konc!!! Ko bi blo samega vraga res težko premegat, ker bi bil sam tako močn. Ne pa zmaj, ki ga tepeš po riti, ki ga začne tako pečt, da umre...
No, če pa že res mora bit nek stvor na konc, mam pa rajš tak konc kot je bil v enki... tko, da je film in veličasten: da zabodeš Sleeperja direkt v glavo...

Zgodba je nora!
Drgač pa sem danes prvič poslušal, kaj Vatras pridiga svojim poslušalcem v Corinisu. Zelo zanimiva zgodba, morm rečt. Škoda da ni še kašnega filmčka več umes, da bi bla zgodba bolj poudarjena. Men namreš še zdej par reči ni čist jasnih, recimo:
Zakaj je bla sploh ustvarjena Magic barier? Če res ni bila narjena zarad ujetnikov, ampak da bi zaprli not orke in ostalo žvinarijo, zakaj je potem ratala prevelika?
Če pogledamo na slabo stran, je junak v prvem delu zasral celo človeštvo, ker je razturil Barrier in spustil zle duhove na vse konce in kraje.... V drugem delu je sicer nekaj poravil, ampak moč tistega "Undead dragon-a" se je prenesla na Xardasa, to pomeni, da ni naredu skor nič...
Bo mogu potem ubit tud Xardasa? Neeee to bi blo butasto!

Res me zanima, kašno bo nadaljevanje zgodbe. Zdej že resno razmišlam o nemški verziji... čeprov bi bl mal šteku in bi si sam pokvaru okus...
A tuki potpiz-do-dam???

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 29 Sep 2003 18:57

Èe res ni bila narjena zarad ujetnikov, ampak da bi zaprli not orke in ostalo ¾vinarijo, zakaj je potem ratala prevelika?
Samo osevzi mi spomin prosim,kje je bilo to receno? jaz se namrec ne spomnim :oops:

drugace pa jaz bi dal v zgodbo da se tepes z xardasovim duhom ki ga je prevzel (ce razumes kaj mislim, da ga ne ubijes samo to moc ki jo je vzel iz dragona pretepes ven :). to sicer nebi bil sef, bilo bi pa fino. nujno mora trojka vsebovati mascevanje Leeja (torej smrt kralja na celini) pri katerem seveda sodelujes tudi ti. glede koncev - mene sta itak oba malo razocarala :). zmaji pa kar naj govorijo, jim cist sede :)[/quote]
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

danijel
n00b
Posts: 8
Joined: 25 Sep 2003 01:13

Post by danijel » 01 Oct 2003 14:59

Ja, vsakič ko na novo naloudam gothic mi je stvar bolj jasna.

Marsikaj o xardasovih skritih namerah piše v njegovi "dusty book", ki jo najdeš v skriti podzemni knjižnci pod samostanom. Piše kao, da je kralj dovolj naiven, da verjame da je bila magic barrier ustvarjena da bi preprečila pobeg jetnikov. Ampak v resnici je bila postavljena, da bi obvarovala magic ore pred Beliarjem.
Halls of irdorath je enden od štirih templjev Beliarja, dva so uničli paladini dolgo nazaj, dva sta pa "izginila" kakor pravi Pyrokar. xardasova knjiga Halls of irdorath očitno piše kam sta izginila templja.
V "dusty book" tud piše, da je očiten beliarjev interes po magic oru in da je zato Halls of Irdorath tako blizu Khorinisa.
Ko je naš junak razturil Magic barrier v enki je spustu v Mine valley vse orke in zmaje, da se polastijo rudnikov in rude.
Glavno vprašanje je, zakaj je pri razturanciji sodeloval Xardas, ki je edini vedu, zakaj je v resnici barrier. Zato da bi rešu svojo rit iz zapora? verjetno.
V dusty book mislm da tud piše, da se bo Xardas po vzpostavitvi magic barriera z vsemi svojimi močmi boril proti Beliarjevim namenom, ampak ne vem pa zakaj potem na koncu reče, da je bilo s tem, ko je v enki crknu sleeper in padla barrier in ko je v dvojki padel undead dragon in je on dobu moč uresničen njegov cilj.

Xardas poseduje bliarjeve moči, moj junak pa Innosove. Če so v The night of the raven water mages, ki predstavljajo Adanosa, kako se bo vse to skup razpletlo.????
A tuki potpiz-do-dam???

stan
n00b
Posts: 8
Joined: 28 Sep 2003 16:56
Location: Novo mesto

Post by stan » 01 Oct 2003 15:53

Če si obseden s kakšno igrico, ti priporočam, da pejt v MS-DOS pa pol napiš- format c: -pol pa sm enter prtiskej.....in tako boš za nekaj časa neodvisen od igric in med tem se sprijazni z resničnostjo... :lol:

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

Post by luco » 01 Oct 2003 16:18

ja!formatiraj disk!
moj prjatu je šu spat medtem ku se je tu formatiralu!
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
InfernalSlayer
r00kie
Posts: 24
Joined: 11 Oct 2002 10:25

Post by InfernalSlayer » 03 Dec 2003 17:15

Tale zadnja dva komentarja data mislit !!!
Sprasuejm se kulk je se sploh normalnih ljudi na svet bi blo pametn nardit anketo
lol
by the way gothic je uber gut spiel!!!

HEHE

User avatar
aly
r00kie
Posts: 30
Joined: 13 Nov 2002 00:56
Contact:

Post by aly » 04 Dec 2003 17:11

Danijel: Jst skor ne morem vrjet da bi bil Xardas, moj ata praktično, lakho predstavnik vsega zla na zemlji in bi ga mogu ubit.... to bi blo res kruto.

Xardas je v enki izkoristil junaka, ampak se mu je moč Sleeperja izmuznila. V dvojki je uspel pridobiti te moči preko omenjenega zmaja. Xardasa pa ne bo junak nikoli mogu ubit, tako kot ne obratno - boj med dobrim in zlim bo trajal večno.

mam pa rajš tak konc kot je bil v enki... tko, da je film in veličasten: da zabodeš Sleeperja direkt v glavo

Ti si ga v glavo? Jest sm ga v srce :)

Ko je naš junak razturil Magic barrier v enki je spustu v Mine valley vse orke in zmaje, da se polastijo rudnikov in rude.

Že prej so lahko šli noter tisti, ki so to želeli ;). Problem je bil v tem, da se ni dalo priti ven.

Glavno vprašanje je, zakaj je pri razturanciji sodeloval Xardas, ki je edini vedu, zakaj je v resnici barrier. Zato da bi rešu svojo rit iz zapora? verjetno.

Ne, da bi se polastil moči Beliarja oz. postal njegovo utelešenje.

ne vem pa zakaj potem na koncu reče, da je bilo s tem, ko je v enki crknu sleeper in padla barrier in ko je v dvojki padel undead dragon in je on dobu moč uresničen njegov cilj

Ker je to bil njegov cilj? :) Ne pozabi, da je Xardas nekromancer in kot tak odpadniški duhovnik oz. predstavnik črne magije. Ravno nasprotje čarovnikov Ognjenega kroga, ki so ga izločili in so na strani Innosa.

Res me zanima, kašno bo nadaljevanje zgodbe. Zdej že resno razmišlam o nemški verziji... čeprov bi bl mal šteku in bi si sam pokvaru okus...

Ne bo nadaljevanja zgobe, pač pa ista zgodba dvojke povedana na drug način. Isto, a malce spremenjeno okolje. Druge frakcije. Druge naloge.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 04 Dec 2003 20:02

kdaj pa naj bi prisel dodatek? mater, zdej ze tok casa muckajo z tole anglesko verzijo...mene ze prijemlje da bi sel spet Gothic II spilat.
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

User avatar
Itak
VIP
Posts: 397
Joined: 05 May 2003 19:23
Location: Ljubljana

Post by Itak » 04 Dec 2003 22:33

ja pjt ne :wink:

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 04 Dec 2003 23:06

ne :P ker ko ga bom obrnil alpa bil na sredini bo pa dodatek prisel pa bom spet od zacetka mogu :D to bi se 100% zgodil.. :)
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests