Aion- za ljubitelje MMORPG

Vse o igrah, na katere že komaj čakate in jih še kar lep čas ne bo...
Post Reply
User avatar
AudiTT
igralec legenda
Posts: 1663
Joined: 22 Mar 2005 19:35
Location: zagorje ob savi
Contact:

Aion- za ljubitelje MMORPG

Post by AudiTT » 19 Jan 2007 07:30

Verjemite v angele. Verjemite v demone. Verjemite v Aion. Slogan igre Aion: The Tower of Eternity je zelo privlačen, predvsem za fantazijske zanesenjake - takšni zadnje čase presedijo mnogo časa pred masivnimi spletnimi igrami, ki jih poznamo kar pod kratico MMORPG, kar pomeni RPG (igranje vlog) na masivnih strežnikih, na katerih je naenkrat tudi več sto tisoč igralcev.

Razvijalec igre je NCsoft, sicer založnik naslovov, kot so Guild Wars, Lineage, Auto Assault in drugih. Ker MMO igre postajajo vedno lepše, Aion seveda ne bo zaostajal, saj so razvijalci kupili pogon CryEngine, ki ga je razvil Crytek za igro Far Cry in slovi po odličnem prikazovanju širokih poraščenih območij. Obljubljajo edinstven sistem, poimenovan PvPvE (igralec proti igralcu proti okolju), ki obljublja močno zvezo med rasami in kraljestvi, prav tako pa tudi med raso zmajev, ki je sovražnik vseh igralcev. Vsekakor je projekt zelo obetaven, NCsoft ni še nikoli razočaral in upamo, da tudi tokrat ne bo, in se bomo lahko ponovno zabavali ob dobri ter inovativni spletni igri.


uradna stran:
http://www.plaync.com/us/games/aion/

screenshoti:
http://www.plaync.com/us/games/aion/screenshots.html
Image

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 23 Jan 2007 19:59

Kaj ve kdo kdaj bi naj izšla ta igra, ali je že. Če je potem ki se jo da dobit in ali ma mesečno naročnino? Na netu mi ni uspelo izvedeti nič koristnega

User avatar
tispapeder
vsem poznan
Posts: 255
Joined: 27 Jan 2007 20:48
Location: slowwwenija
Contact:

Post by tispapeder » 28 Jan 2007 12:34

a to je tko kot RScape ali kot WorldOfWarcraft? A bo treba plačevati membership?

Kdo je ponudnik?

Kdaj dobimo več podatkov?
psihopat, jaz sem mali psihopat, če ne boš previden, te zgrabil bom za vrat! (to ni osebno, le za hec)

User avatar
RIDER
starejša faca
Posts: 242
Joined: 22 Jan 2007 21:01

Post by RIDER » 28 Jan 2007 13:33

Tudi mene zanima kdaj bo izšla, če pa je že pa kje bi jo lohka dobil.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests