C&C 3

Vse o igrah, na katere že komaj čakate in jih še kar lep čas ne bo...
Post Reply
User avatar
AudiTT
igralec legenda
Posts: 1663
Joined: 22 Mar 2005 19:35
Location: zagorje ob savi
Contact:

C&C 3

Post by AudiTT » 18 Jan 2007 22:04

Pri Electronic Arts so objavili, da bodo pri Xbox 360 različici igre Command & Conquer 3: Tiberium Wars dodali tudi podporo kameri. Zdaj ne boste več ugibali, kako rdeč je obraz pogubljenega nasprotnika, ali zgrešili kazanja jezika (ali katerega od prstov) in roganja, ko boste sramotno izgubili sami. Seveda ste lahko pri kazanju sreče ob zmagi ali jeze ob porazu mnogo bolj kreativni, kot smo opisali zgoraj, kar bo botrovalo k bolj zanimivim zaključkom, sicer pa je ta dodana funkcija po našem mnenju bolj kot ne sama sebi v prid, saj ob pobesnelem označevanju enot in bojevanju ne bomo imeli ravno časa buljiti v prepoten obraz nasprotnika.

To pa ne bo edina ekskluzivna funkcija različice Xbox 360 v primerjavi s PC-jevo, saj bodo lastniki konzole dobili tudi lastne večigralske načine, kot so Osvoji zastavo in Obleganje. Prav tako bosta igralni vmesnik za konzolo in za PC narejena ločeno in ne bosta preveč naslonjena drug na drugega. Upajmo, da res!

Bomo pa PC-igralci na boljšem vsaj pri izdaji igre, saj bo le-ta prišla pred konzolno različico, in to je 28. marca. Prav tako bomo PC-igralci deležni posebne izdaje, imenovane Kane Edition (ugibamo, da je bodo tudi Xboxovci), ki bo vsebovala dodaten DVD z dokumentarcem o nastajanju igre, izrezanimi prizori, smešnimi napakicami iz snemanja in igralnimi filmčki, kjer bodo izdelovalci pomagali z možnimi strategijami. Igri bo dodanih pet dodatnih večigralskih kart, tri unikatne kožice za enote (po eno za vsako) in, opala, pet lepih slik za namizje.

uradn stran igre:
http://www.ea.com/commandandconquer/home.jsp
Image

User avatar
tispapeder
vsem poznan
Posts: 255
Joined: 27 Jan 2007 20:48
Location: slowwwenija
Contact:

Post by tispapeder » 08 Feb 2007 10:07

a kdo ve kje bi lahko igro kupil? Drgač je ful dobra sem jo pri ennmu frendu špilal parkrat
psihopat, jaz sem mali psihopat, če ne boš previden, te zgrabil bom za vrat! (to ni osebno, le za hec)

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 08 Feb 2007 15:40

:hit:
ti si meni rekel n00b. ravnokar pa si v podforumu Prihajajoče igre v temi C&C3, kjer podčrtano piše,da bo igra izšla 28. marca, rekel, da si igro igral pri prijatelju. sramota za igralec.com

User avatar
tispapeder
vsem poznan
Posts: 255
Joined: 27 Jan 2007 20:48
Location: slowwwenija
Contact:

Post by tispapeder » 08 Feb 2007 15:54

itaaaak!! Čaki mal, zakaj sem ti že rekel noob?
Ajaa, ke si govoril, kako moramo devat teme za igre in si dal svojo temo za primer joooj!

P.S. To je ravno ta forum, ti bedak!!!
psihopat, jaz sem mali psihopat, če ne boš previden, te zgrabil bom za vrat! (to ni osebno, le za hec)

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 08 Feb 2007 22:06

si videl odspodaj napis:
EDIT by Kill_all_lamers
ti je kdaj v glavo prišlo, da je mogoče on dal tisti link?

sry audi za kreganje v tej temi

User avatar
tispapeder
vsem poznan
Posts: 255
Joined: 27 Jan 2007 20:48
Location: slowwwenija
Contact:

Post by tispapeder » 09 Feb 2007 09:51

ne... Samo zakaj pa lahk on edita poste sej ni mod a je mogoč?
psihopat, jaz sem mali psihopat, če ne boš previden, te zgrabil bom za vrat! (to ni osebno, le za hec)

User avatar
RIDER
starejša faca
Posts: 242
Joined: 22 Jan 2007 21:01

Post by RIDER » 09 Feb 2007 10:16

Dej pejte se kregat v tisto temu k jo je frodo odprl za kreganje. Za igrco pa komi čakam ko je ful totalna, samo je 2 prekratka.

User avatar
__________
vseznalec
Posts: 604
Joined: 11 Jul 2006 12:51

Post by __________ » 09 Feb 2007 18:12

ti pedermdelaš samo težave on je na forumu že več časa kot js in ti skupaj ti pa nimaš pojma

User avatar
tispapeder
vsem poznan
Posts: 255
Joined: 27 Jan 2007 20:48
Location: slowwwenija
Contact:

Post by tispapeder » 09 Feb 2007 19:27

so... what's your point?
psihopat, jaz sem mali psihopat, če ne boš previden, te zgrabil bom za vrat! (to ni osebno, le za hec)

User avatar
RIDER
starejša faca
Posts: 242
Joined: 22 Jan 2007 21:01

Post by RIDER » 09 Feb 2007 21:54

Njegov point je da se mal umir!!!!

User avatar
oblakmi
vsem poznan
Posts: 334
Joined: 08 Oct 2006 12:45
Location: Hecam se
Contact:

Post by oblakmi » 09 Feb 2007 22:11

igra c&c3 je kar dobra boljš kot prejšnja različica.

User avatar
tispapeder
vsem poznan
Posts: 255
Joined: 27 Jan 2007 20:48
Location: slowwwenija
Contact:

Post by tispapeder » 10 Feb 2007 08:25

okej...
psihopat, jaz sem mali psihopat, če ne boš previden, te zgrabil bom za vrat! (to ni osebno, le za hec)

User avatar
AudiTT
igralec legenda
Posts: 1663
Joined: 22 Mar 2005 19:35
Location: zagorje ob savi
Contact:

Post by AudiTT » 01 Mar 2007 13:38

Od začetka tega tedna je na spletu že na voljo demo različica prihajajoče realnočasovke Command & Conquer 3 - kot nalašč za ljubitelje tega žanra, da se za trenutek odlepijo od odličnega Supreme Commanderja in preizkusijo malo "starošolsko" akcijo.
V demonstraciji je na voljo učni del, dve misiji (v katerih bo moč okusiti stare dobre C&C filmčke - pri trojki so med drugimi sodelovali tudi Michael Ironside in "Sawyer" iz serije Lost) in ena skirmish mapa z nastavljivo težavnostjo. Datoteka je velika malček več kot 1GB in je na voljo na uradnih EA-jevih strežnikih, s pomočjo Googla pa jo seveda najdete tudi kje drugje.

Igrali bomo več kot 30 enoigralskih kampanij, se ponovno spoznavali z dobrimi starimi in nekaj povsem novimi enotami, izbirali med več različnimi umetnimi inteligencami, ki se bodo osredotočale ali na branjenje, ali na napad in se bojevali ali samo opazovali bitke preko spleta. Nič pretresljivega, toda če bo igralnost na vrhuncu, bomo nadaljevanju te velecenjene PC serije vse oprostili.

http://www.commandandconquer.com/intel/ ... aspx?id=25
Image

User avatar
h3ck3r
vseznalec
Posts: 484
Joined: 05 Jan 2007 13:20
Location: Wolfenstein

Post by h3ck3r » 19 Apr 2007 15:13

igra je odzuni,sam je nebom kupo ker je preveč strojno požrešna.drgač si bom pa v kratkem kupil c&c generals deluxe edition da jo mal sprobam,čeprav nisem tak ljubitelj strategij..
Image
Image
Troll, troll, troll your post, Gently down the feed.
Merrily, merrily troll along, A life is what you need!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests