Need For Speed: Most Wanted

Vse o igrah, na katere že komaj čakate in jih še kar lep čas ne bo...
Locked
User avatar
dule
VIP
Posts: 3039
Joined: 03 Jul 2003 17:43
Location: Kranj

Post by dule » 19 Nov 2005 19:45

igro že veselo špilamo , kar nekaj dni že
najboljši so policaji , sam migat moreš pa te ne morejo dobit
Podrl sm kar nekaj cestnih zapor , zbil kapsov ...

sam nekaj me jebe , kaj je bounty ?? ena nagrada al kaj
Al je to kakšen denar al kaj ??
najdete me največ tlele:
Team-VW.si

User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 19 Nov 2005 21:11

mora nekaj pomenit npr. čokolada bounty :D
zih so kakšne nagradne točke
Love is in the air

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 19 Nov 2005 21:34

em, splosna diskusija prosim :P pa brez kaksnih crackov, bejzte po originale :P
lp, kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
najboljsi
starejša faca
Posts: 119
Joined: 12 Nov 2005 18:06

Post by najboljsi » 20 Nov 2005 09:44

dule wrote:sam nekaj me jebe , kaj je bounty ?? ena nagrada al kaj
Al je to kakšen denar al kaj ??

Lej. k sm špilow, sem naredu eno sobo, kjer je pisalo o bounty-ju. Poglej si sliko.



Image

User avatar
dule
VIP
Posts: 3039
Joined: 03 Jul 2003 17:43
Location: Kranj

Post by dule » 20 Nov 2005 17:51

Image

Jest bi vprašal kaj pomeni tisti krogec , utripa pa tak naprej na sliki na levi !
Gor je kao še en plamen pa številka 1
najdete me največ tlele:
Team-VW.si

User avatar
dragan1
r00kie
Posts: 31
Joined: 01 Nov 2005 11:41

Post by dragan1 » 20 Nov 2005 18:36

Se mi zdi da to pomen na kateri stopnji maš zrihtan avtomobil mašina pa te stvari.
Ne nas jebat budale mi jebal vas

User avatar
špiler
vsem poznan
Posts: 302
Joined: 13 Nov 2005 10:22
Location: Bliz South Parka

Post by špiler » 20 Nov 2005 20:17

mnda je tko kot v U2 zvezdica

User avatar
turbo_zob
n00b
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2005 01:30
Location: Tržič

Post by turbo_zob » 20 Nov 2005 21:03

Ej NFS je otročarija,kr nekj se ti NOS fila.To je blo v NFSU2.Če si šu kšnmu v zavetrje al pa kšn drift zvedu ti je kr ene točke dal, s tem se ti je pa NOS nafilov.Mislm katastrofa.Pa isto je v teli ta novi zdj.To čista otroška igra kr nekj zbiraš.Al pa k si kariero delov v NFSU2 k si po mestu pobirov kr en velik dnar :rotfl: misl živa grozljivka res :bow: :bow: Tko da če je to težka igra si jajca odrež!To vela zate "najboljsi"

User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 20 Nov 2005 21:30

men je dobra k so poličoti notri in denar sedaj težje dobiš prej si ga res pobirov po cesti pa vsaj mal hitrejši avtomobili so notri
Love is in the air

User avatar
špiler
vsem poznan
Posts: 302
Joined: 13 Nov 2005 10:22
Location: Bliz South Parka

Post by špiler » 20 Nov 2005 21:47

turbo_zob wrote:Ej NFS je otročarija,kr nekj se ti NOS fila.To je blo v NFSU2.Če si šu kšnmu v zavetrje al pa kšn drift zvedu ti je kr ene točke dal, s tem se ti je pa NOS nafilov.Mislm katastrofa.Pa isto je v teli ta novi zdj.To čista otroška igra kr nekj zbiraš.Al pa k si kariero delov v NFSU2 k si po mestu pobirov kr en velik dnar :rotfl: misl živa grozljivka res :bow: :bow: Tko da če je to težka igra si jajca odrež!To vela zate "najboljsi"
:fool

NE SLEDIŠ TEMI :pray: PREBER NAVODILAl

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 20 Nov 2005 21:49

si ti mal smotan? preber še enkrat njegov post.

User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 20 Nov 2005 21:57

špiler wrote:
turbo_zob wrote:Ej NFS je otročarija,kr nekj se ti NOS fila.To je blo v NFSU2.Če si šu kšnmu v zavetrje al pa kšn drift zvedu ti je kr ene točke dal, s tem se ti je pa NOS nafilov.Mislm katastrofa.Pa isto je v teli ta novi zdj.To čista otroška igra kr nekj zbiraš.Al pa k si kariero delov v NFSU2 k si po mestu pobirov kr en velik dnar :rotfl: misl živa grozljivka res :bow: :bow: Tko da če je to težka igra si jajca odrež!To vela zate "najboljsi"
:fool

NE SLEDIŠ TEMI :pray: PREBER NAVODILAl
on sam primerja NFSU2 pa most wanted
Love is in the air

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 20 Nov 2005 22:14

Anonimen wrote:
špiler wrote:
turbo_zob wrote:Ej NFS je otročarija,kr nekj se ti NOS fila.To je blo v NFSU2.Če si šu kšnmu v zavetrje al pa kšn drift zvedu ti je kr ene točke dal, s tem se ti je pa NOS nafilov.Mislm katastrofa.Pa isto je v teli ta novi zdj.To čista otroška igra kr nekj zbiraš.Al pa k si kariero delov v NFSU2 k si po mestu pobirov kr en velik dnar :rotfl: misl živa grozljivka res :bow: :bow: Tko da če je to težka igra si jajca odrež!To vela zate "najboljsi"
:fool

NE SLEDIŠ TEMI :pray: PREBER NAVODILAl
on sam primerja NFSU2 pa most wanted
ja samo vseeno-pa sori zame to ni primerjava...dejte kisti mal miru pa si skor usi preberte se enkrat navodila da boste vedl kako pa kaj... :wink:
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
dule
VIP
Posts: 3039
Joined: 03 Jul 2003 17:43
Location: Kranj

Post by dule » 20 Nov 2005 22:14

dnar je lažje dobit , prej si dnar iskov po cesti zdej ga zaslužiš !
Sicer pa kapsi so zakon , ene 5 blokad prebitih , okrog 10 avtov zbitih u totalko ..
Okol 200 škode ....
najdete me največ tlele:
Team-VW.si

User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 21 Nov 2005 00:03

hehe sam sem pa še zmeri več polcajev zrušu v gta-jih :lol: drugače sem pa trenutno 9# na black listi :D edino kar me mot se mi zdi nekam malo delov za predelovanje :cry:
Love is in the air

User avatar
turbo_zob
n00b
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2005 01:30
Location: Tržič

Post by turbo_zob » 21 Nov 2005 07:28

Dj ti "indijanc" ne glumi,k maš IQ 0 .Kva kr temu Kisti v rit lezeš as feget a kva?Pa ti tut "špiler" enako vela zate,ti kao ena navodila nekj...Fak kera zguba! :? Kokrkol pojma nimata obadva,tko da lahk sam gresta nabirat regrat.
:lol: NFS Most Wanted je grafično PREHUDA!!!To treba priznat,sam zakva so dal Ferrarije pa poršeje not...Evropske avtomobile bi mogl dat.Drgač je bla pa NFSU2 v dveh verzijah za Ameriko pa Evropo,kao razlika med avtomobili. 8) Poštena fora... :arrow:

User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 21 Nov 2005 07:48

je bla opel corsa pa pežo 106 sta bla v evropski
Love is in the air

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 21 Nov 2005 08:11

turbo_zob wrote:Dj ti "indijanc" ne glumi,k maš IQ 0 .Kva kr temu Kisti v rit lezeš as feget a kva?Pa ti tut "špiler" enako vela zate,ti kao ena navodila nekj...Fak kera zguba! :? Kokrkol pojma nimata obadva,tko da lahk sam gresta nabirat regrat.
:lol: NFS Most Wanted je grafično PREHUDA!!!To treba priznat,sam zakva so dal Ferrarije pa poršeje not...Evropske avtomobile bi mogl dat.Drgač je bla pa NFSU2 v dveh verzijah za Ameriko pa Evropo,kao razlika med avtomobili. 8) Poštena fora... :arrow:
ja itq u rit mu lezm...ves kok ma sexi...dol pades... :twisted: a se je teb tko cist skisal ze???a ti ne vids da je samo en moderator,pa se tko galamo delas kle gor... :? pa sploh ti nc nism hotu,sam povedu sm pac k eni smo mejckn dlje klele kokr nekateri...
zdej pa nehi kle se mi jokat,pa se opravicujem MODERATORJEM (da ne bom spet feget) za off topic sam brezveze da odperam zarad tega novo temo... :wink:
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 21 Nov 2005 14:36

sej ma naziv ravno taprav :lol: n00b to bi ga mogu obdržat

se opravičujem MODERATORJEm (da ne bom še jaz pe**r) za offtopic
Love is in the air

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 21 Nov 2005 18:35

ma briga me, vi mate zasmeteno temo :P ne umirite se, in resno, v splosni diskusiji je odprta tema o tej igri, tko da prosim da greste tja, cene bom zaklenil tole.

kar se tice tega kdo pojma nima:
NFS Most Wanted je grafično PREHUDA!!!To treba priznat,sam zakva so dal Ferrarije pa poršeje not...Evropske avtomobile bi mogl dat.
em, ja. kot prvo ferrarijev v igri ni. bog si ga vedi zakaj.
kot drugo: ferrari in porsche sta pa japonski firmi? mhm... toliko o tem, da bi mogl bit evropski avtomobili notr :roll: premisli preden pises da ne bos s5 delal bedaka iz sebe...
lp, kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests