sudden strike

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
robinzon
n00b
Posts: 5
Joined: 15 Nov 2002 12:00

sudden strike

Post by robinzon » 15 Nov 2002 12:52

berem opis sudden strike 2 in se kar strinjam. pri tej igri me moti edino to, da ne moreš svojim dalekometnim topovom naročit naj streljajo avtomatsko. mogoče tega ne znam. pri igri imaš namreč že tako ogromno dela z upravljanjem svoje vojske in zlo težko je pol še z miško iskat svoje v zaledju skrite topove. tko, da sm se ponavad lotu sovražnika tako, da sm šu pregledat teren s sniperjem ali, če jih ni bilo, s častnikom, ker najdalj vidijo in sm potem postopno uničevou sovraga z dalekometnimi topovi. o kakšnem taktičnem napadu sm lahko samo sanjou, ker so me pri frontalnem napadu razcefral sovražni topovi, ki so za nameček skorej vse zadel. tko, da sm z veliko močnejšo formacijo in klub dobri taktiki in sočasnim napadom, zmeri potegnu takratko. kakšn napadek sm si lahko prvošu le, če sm sovražne dalekometne topove predhodno uniču. ne vem zakaj taka prednost plastičnih, ki takoj začnejo streljat samo, da si v njihovem dometu, moji topovi pa mirno čakajo na miško. mogoče pa sm kej spregledou?

User avatar
blood
n00b
Posts: 4
Joined: 08 Oct 2002 18:00

Post by blood » 15 Nov 2002 15:22

Hja, eventuelno lahko pome¹a¹ pehoto+tanke in upa¹ na najbolje:) tako sem jaz igral veèino èasa-tudi v pravih spopadih se je redko po¹iljalo tanke brez izvidnikov v boj-en sam skrit bazuka¹(ok, recimo da ima bazuko:) bi unièil kar nekaj tankov. Mo¾no je tudi izvidovanje z letali ter nato napredovanje pehote do prvih sovra¾nih polo¾ajev-nato pa tanki prevzamejo pobudo. Pehota naj le pazi na protioklepne zadeve, ki jih nosijo sovra¾ni vojaki(mortar recimo). Statièno obrambo bi prav tako morala pehota predelati v ogrsko salamo.

Obstaja pa ¹e en mali goljufivi trik. Shrani, napadi, poglej kje so, nalo¾i. Samo to je nekako dolgoèasno, pa tudi unièi princip igre.

Nove razmere-nova tehnologija; tanki so oboro¾eni z naprednimi namerilnimi sistemi, ki tako odkrijejo in namerijo izvor strela-pehota proti sodobnim tankom nima za burek. Temu seda slu¾ijo letala:) konec nakladanja;)

lp, mitja
Fear me all, fear for your soul, i shall once rule all this world!

User avatar
blood
n00b
Posts: 4
Joined: 08 Oct 2002 18:00

Post by blood » 15 Nov 2002 15:28

Ah, ¹e nekaj. CTRL+klik na ozemlje=streljanje, dokler ne zmanjka municije. Naciljaj na tiste zoprne bunkerje, ki ti grenijo ¾ivljenje in klikni. Deluje predvsem na neodkritem ozemlju, èe sumi¹ na kak¹ne zasede. Èe ima¹ ¹e kak¹no vpra¹anje oz. popravek k opisu-sporoèi tule:) velja za vse moje opise hihi;))
Fear me all, fear for your soul, i shall once rule all this world!

SnicK
n00b
Posts: 1
Joined: 30 Apr 2003 13:34
Location: Koper
Contact:

Post by SnicK » 30 Apr 2003 13:43

Ale folx provajte zdej rajši Blitzkrieg !!!!!! 8)

http://slo-rap-portal.cjb.net

User avatar
Xenon
VIP
Posts: 240
Joined: 09 Dec 2002 00:07
Location: Ivančna Gorica, Slovenia
Contact:

Post by Xenon » 01 May 2003 10:34

Igra je res dobra. Hitro v trgovino po njo.

User avatar
kobra150
amater
Posts: 62
Joined: 23 Apr 2003 13:04
Location: Maribor

Post by kobra150 » 01 May 2003 12:13

Neznam nič svetovat ,ker igre nimam.
Kobra150

kiki
n00b
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2003 09:53

Post by kiki » 09 May 2003 15:25

SnicK wrote:Ale folx provajte zdej rajši Blitzkrieg !!!!!! 8)

http://slo-rap-portal.cjb.net
Strinjam se s tabo ampak tudi ta ima nekaj pomankljivosti:

1. Pogresam tiste singleplayer mape, ki so mi bile pri Sudden Strike 1, 2 vsec. Seveda je tudi map editor a je zelo tezak za razumet.

2.Tanki imajo zelo veliko prednost. Pri sudden strike 1, 2 mi je bilo vsec ker si z pehoto lahko unicil veliko tankov tukaj pa ni tako.

3.Prevec je poudarka na grafiki in s tem se zmanjsa stevilo enot na ekranu. Seveda jih lahko imas veliko ampak slabsa letala ne prebavijo vsega in igri zacne primanjkovati goriva kar pa ni bilo pri Sudden strike 1, 2, ki delata tudi na slabsih strojih.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 133 guests