Delta Force: Black Howk Down

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Delta Force: Black Howk Down

Post by Rescator » 22 Dec 2003 19:52

Zivjo folk. Se opravicujem ce je bla tema s takmu naslovom ze odprta, toda ni se mi ljubilo je izkat, vseeno pa zelim, da mi pomagate ce slucajno veste odgovor.
Nahajam se v misiji Lost Convoy. Prisel so to tja kjer morm svojo vojsko brant (z mano je se en kolega k tko nic ne pomaga) ker so jim sovrazniki unicl helikoptr. Valda, da sem na eni stavbi koj zravn in nikamor nemorem, ne skozi okna ne skos ene delno sestuta vrata. Uglavnem, tist ki je spilou potem ve, da se vsa pot, ki jo mors narest oznacuje z zelenimi krogci. Ne boste vrjel tut men se :) Ma heca. Sam res se mi in mi kaze kam se morm postavt. To je mesto od kodr sem pomagou svojim vojakom se ubrant hordi sovraznikou. Zdej, ko sem vse sovraznike postrelu je se zmeri oznacen kao, da morm bit tam. Js ne vem kaj naj naredim. Ja tut gune modele k stojijo na strehah sosednih stavb (to su guni k majo raetometalce) sem postrelu ampak se zmeri mi bluzi, da morm bit tm. V cem je kle fora, a se mrbit kdo spomne.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

User avatar
DjTomi™
igralec legenda
Posts: 1610
Joined: 14 Dec 2003 13:23
Location: Malo tu....malo tam.
Contact:

Post by DjTomi™ » 22 Dec 2003 21:26

Tuki sem se jez tud zajebavou. poglej vse naokoli. nekje je še skrit nek d####. poglej po strehah in po tleh med hišami.
drugače pa je igra zakoooooon!
Msg4All: Kill all lamer's!!!!
Image

User avatar
Aragorn
VIP
Posts: 1087
Joined: 28 Oct 2003 11:56
Location: Ljubljana

Post by Aragorn » 23 Dec 2003 10:03

tuki sm se tud jst čist ustavu
in nehu špilat
Image

User avatar
šmeker
vsem poznan
Posts: 266
Joined: 12 Dec 2003 16:31
Location: GHETTO

Post by šmeker » 23 Dec 2003 11:15

a mi lahko kdo pove zahteve za to igro

User avatar
X X X
vsem poznan
Posts: 391
Joined: 13 Oct 2003 12:19
Location: ŽALEC

Post by X X X » 23 Dec 2003 12:37

šmeker wrote:a mi lahko kdo pove zahteve za to igro

ma niso neki zahtevnga
---- THE END ----

User avatar
Rescator
amater
Posts: 90
Joined: 22 Jun 2003 13:31
Contact:

Post by Rescator » 23 Dec 2003 17:25

Koncno mi je ratalo narest to misijo. Veste kaj sem naredu. V spilu sem zalaufou ta shranjen del te misije tocno tam kjer se nism postrelu gunih tipou z raketometi. Zdej sem najprej vse pesake postrelu in sele nazadnje opravu z raketometi. Nevrjetno ampak misije je bilo takoj zatem konec :) Valda sem jo naredu in ze spilam naprej. Ma spil je carski. Nekoc sem spilou Delta Force 1 in to demo verzijo in mi takrat ratala carska.
.-. . ... -.-. .- - --- .-.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 49 guests