Gothic

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
pri_moz
n00b
Posts: 3
Joined: 21 Oct 2002 17:20

Gothic

Post by pri_moz » 21 Oct 2002 17:28

Predvsem me zanima ce kdo ve kaksne so razlike med kampi. Ali so kaksne
razlike med oborozitviijo, ki ti jo dajo? Ce so taksne razlike, katerim se potem splaca pridruzit?

Hvala za odgovore, LP.

D.J.
VIP
Posts: 51
Joined: 11 Oct 2002 18:38
Location: Ljubljana
Contact:

Post by D.J. » 21 Oct 2002 20:04

Èe prviè igra¹ pejd za Warriorja in v tist camp, ki se TEBI zdi da je najbolj¹i. Kasneje, ko bo¹ prviè preigral bo¹ ¾e meu obèutek kako naprej. Jst sem ¹pil obrnu trikrat, 2x kot warrior (1x old camp, 1x sect camp) in 1x kot mage (old camp). Èe hoèe¹ bol direktna vpra¹anja, ti lahko po¹lem walkthrough - sam to je ¾e spoiler. Èe te ¹e kej zanima, kar vpra¹.

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 21 Oct 2002 22:49

mislim da si bom vzel malo èasa in sprobal Gothic. Mogoèe mi bo pa v¹eè ;)

pri_moz
n00b
Posts: 3
Joined: 21 Oct 2002 17:20

Post by pri_moz » 24 Oct 2002 18:00

Torej sem verjetno na "pravi" poti, saj sem v Sect campu Novice. Zanima me ce obstajajo kaksne razlike med kampi, npr. da dobijo tisti iz Old Campa boljse orozje ali boljse zascitne obleke.
Zanima me tudi; ali lahko prevec krades? Se pravi, ali ti lahko pri napredovanju lahko skoduje, ce okrades kaksnega od pomembnejsih in ti potem on zameri al kaj podobnega?

D.J.
VIP
Posts: 51
Joined: 11 Oct 2002 18:38
Location: Ljubljana
Contact:

Post by D.J. » 24 Oct 2002 19:59

Ja glede za¹èite: mislim da razlik med armorji, razen izgleda ni. Oro¾ja bolj¹a itak sam odkrije¹ oz. si jih prilasti¹.
Glede kradenja pa tole: na tvojem mestu sploh ne bi kradel nobenmu iz sect campa. drugaèe pa velja pravilo, ki so ti ga tudi ¾e povedali : moènej¹i vlada. kar pomeni da lahko vsakega zbije¹ in ga oropa¹, ukrade¹ pa iz hi¹e le da te guardi ne vidjo (èe te zbej¾ za par sekund, pa prit nazaj - moral bi se umirit). upam da ve¹ kaj hoèem povedat. drgaè sm pa jst to igral pol leta nazaj, tko da mogoèe sm se kje zmotu (ampak pomoje ne :roll: )
Image

User avatar
aly
r00kie
Posts: 30
Joined: 13 Nov 2002 00:56
Contact:

Re: Gothic

Post by aly » 09 Dec 2002 13:30

@pri_moz: Sicer mal pozn, ampak bolje pozno kot nikoli:

V nobenem od kampov ti ne dajo ničesar. Vse kar pridobiš s pridružitvijo je, da ti stvari ceneje prodajo, ali pa da ti sploh hočejo prodat. To velja za oklepe, orožja in rune. Najbolj se splača pridružit swamp campu, ker so v dobrih odnosih z obema preostalima kampoma (weed :lol:), med tem ko se old in new kampovci ne razumejo najbolje in te lahko pripelje v konflikte oz. ne moreš opravljat vseh "podnalog". Poleg tega pa so templarji močni bojevniki (čeprav ne toliko kot plačanci), baali pa so mogočni čarovniki (samo zopet ne toliko kot čarovniki obeh krogov). Mislim, da je res najbolje, da se odločiš za mešanico med obema "poklicema", kar pa je najlažje v swamp campu.

Boljše orožje in oklepi sploh niso bistvenega pomena, ker se igra v drugi polovici prevesi v zelo linearno in ni pomembno, kateremu kampu si se pridružil. Mogoče so majhne razlike na začetku, ampak kot sem rekel, največ bonitet prinaša močvirje :D.

Glede kraje pa je čisto odvisno, kako kradeš. Če kradeš tako, da te nihče ne opazi, ni nič narobe. Drugače pa si vsakdo pošteno zapomni, od koga je dobil batine ... 8).

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests