Deus Ex-pomagajte

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
max payne
amater
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2003 10:17

Deus Ex-pomagajte

Post by max payne » 31 Aug 2003 12:41

v Deus ex-u sem prišel do Hong Konga pa se mi zatakne že pri 1. misiji.misija se glasi:

Deactivate the weapon-lock on Jock"s helicopter.The remote control-panel is on flight control deck one.
in sicer sta v "flight control deck one " 2 sobi.ena je odklenjena.drugo pa ne vem kako se odklene .mislim da moraš dobiti ključ.prosim povejte mi kako ste vi rešili to misijo.

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

Odgovor

Post by Turtle » 31 Aug 2003 20:41

Howdy!

Ok, to igro sem na sreco igral pred nekaj meseci ker mi je roko na srce zelo pri srcu. Se strinjam s tabo, da odpres vrata te sobe moras najprej najti kljuc. Dobis pa ga v zgornjem delu Kasarne (Barracks) kjer se nahajajo tri manjse omarice in ena vecja (ce se ne motim). Ne trudi se odpirati druge, raje prihrani lockpick za tretjo (mislim da je ta najvecja) saj v njej najdes Nano-key in pa kodo za dvigalo. Le ta naj ostane skrivnost (hehe saj menda ne pricakujes da si jo bom zapomnil). :)
Veliko uzitkov ob igranju in cimmanj zapletov. :wink:
Lp!
-Turtle
spOOky pictures

User avatar
gperdih
n00b
Posts: 11
Joined: 27 Aug 2003 15:21

zakon

Post by gperdih » 02 Sep 2003 16:12

ne bom ti govoru, ker ti je že en pred mano lepo povedal. Povem ti pa da je to ena najboljših iger kar sem jih igral. Škoda ka ni nadaljevanja. Uživaj

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 138 guests