Ghost Recon

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
TommyGUN
r00kie
Posts: 35
Joined: 27 Sep 2002 10:18
Location: NY - Litle Italy in year 1932
Contact:

Ghost Recon

Post by TommyGUN » 09 Oct 2002 20:53

Povejte vase izkusnje iz te igre nasploh pa iz desert siega?
Jst mam ta spil in deserta vam ga priporocam, ceprav boste eni rekl da je SOF2 boljsi se motite! Igra je vredna svojega denarja! :D

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 09 Oct 2002 21:04

enaèiti SOF in GR bi bilo nesmiselno... poèakaj da se avtor opisa GR javi in ti bo povedal :wink:

User avatar
blood
n00b
Posts: 4
Joined: 08 Oct 2002 18:00

Post by blood » 11 Oct 2002 20:22

®ivjo!

Ja, igri je nesmiselno primerjati, saj je ena polnopravna predstavnica realnih komandov¹èin(Ghost Recon), ena pa malo bolj¹a arkada(SOF2).
Glede realizma bi se dalo veliko napisati(sem paè manijak na take zadeve:). Vsaka igra bo na¹la dom, nekateri pa s(m)o pa univerzalci:)

lep pozdrav!

Mitja

PS: èe bi se rad spustil v primerjavo, se ti bom pridru¾il:)
Fear me all, fear for your soul, i shall once rule all this world!

User avatar
TommyGUN
r00kie
Posts: 35
Joined: 27 Sep 2002 10:18
Location: NY - Litle Italy in year 1932
Contact:

Post by TommyGUN » 13 Oct 2002 15:37

Ja to ti dam pa prav! :P

sem za primerjavo se mi lahko pridružiš!!! :D


LP Matic

User avatar
mambli
n00b
Posts: 5
Joined: 28 Jan 2003 12:39

Post by mambli » 28 Jan 2003 12:50

Ghost Recon je zakon. Igram ga skoraj vsak večer prek neta. Multiplayer je še bol od špila. Desert siege je lih zdele dobu nagrado za najboljši dodatek igre v tem letu.

Ne morš primerjat GR in SOF2, ni šans. SOF2 se mi zdi bl "arkadna". Zgleda de zato ker tok prešpilam GR.

Drgač je pa še en nov dodatek za GR, ki se imenuje Island Thunder, ki je prav tako super. To se prav so že 3 cdji + en CD za vse mode, ki jih lahko uporabljaš med igro, tako na netu kot single player. Nejlepš pa je k lahko prav zlahkoto popravljaš in spreminjaš mape. Lahko spremiš vreme v mapi, pa dobiš čist drugo mapo.

O izkušnjah pa raj nm pisov, ker se jim bo drgač strežnik sesu, ker jih je preveč.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests