gothic

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
Necro
starejša faca
Posts: 212
Joined: 04 Jun 2006 13:48
Location: drugje kot ti
Contact:

gothic

Post by Necro » 19 Nov 2006 14:09

Začev sem špilat gothic 1 (dvojke sm se navolčav(trojke pa še nimam))In ko sm ubiv kakega hrošča nism mogo pobrat mesa. Tut ko sm ubiv žvat ki je sliki nism mogo pobrat mesa (iz skrinje tut nevm kk naj poberem stvari iz nje)Mi lahk povete kaj naj stisnem da bom pobrav. Probav sm že vse tipke!
Image
Image

User avatar
Innos-warrior
vseznalec
Posts: 476
Joined: 05 Jan 2005 19:38
Contact:

Post by Innos-warrior » 19 Nov 2006 14:11

a si že probal držat levo miško pa pritisnit črko E al pa D, al pa desno pošcico? :lol: :D
I bless you in the name of Innos! May the lord's fire burn in your heart and give you the strenght to act acording to his justice!

UZI
amater
Posts: 88
Joined: 30 Dec 2003 12:11

Post by UZI » 19 Nov 2006 20:14

Innos-warrior wrote:a si že probal držat levo miško pa pritisnit črko E al pa D, al pa desno pošcico? :lol: :D
ja jest sm mel ctrl pa pa desn gumb za druge stvari k jih morš delat v tej igrc pa sam kombiniraš ctrl + naravnost levo desno nazaj,.. kšn odklepane skrin maš ctrl+levo al pa desno doklr ne dobiš kombinacije. ne rečm pa d tist zgori od innosa ne funkcionira.

User avatar
__________
vseznalec
Posts: 604
Joined: 11 Jul 2006 12:51

Post by __________ » 19 Nov 2006 21:22

probi si naštimat po svoje na controlsih

User avatar
Necro
starejša faca
Posts: 212
Joined: 04 Jun 2006 13:48
Location: drugje kot ti
Contact:

Post by Necro » 20 Nov 2006 14:51

Innos-warrior wrote:a si že probal držat levo miško pa pritisnit črko E al pa D, al pa desno pošcico? :lol: :D
Tnx innos gre mi
Sej sm že mislo včera odgovorit sam pol sm kr skos špilo ko sm vido da mi gre :D
pok1jojo wrote:probi si naštimat po svoje na controlsih
Nt v controls ne piše kje da morš stisn dve tipki......no sej ni važno zej že vem
Last edited by Necro on 20 Nov 2006 14:58, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Necro
starejša faca
Posts: 212
Joined: 04 Jun 2006 13:48
Location: drugje kot ti
Contact:

Post by Necro » 20 Nov 2006 14:53

Innos-warrior wrote:a si že probal držat levo miško pa pritisnit črko E al pa D, al pa desno pošcico? :lol: :D
Tnx innos gre mi
Sej sm že mislo včera odgovorit sam pol sm kr skos špilo ko sm vido da mi gre :D
pok1jojo wrote:probi si naštimat po svoje na controlsih
Nt v controls ne piše kje da morš stisn dve tipki......no sej ni važno zej že vem
.
.
.
.
.
.
Se upravičujem po nesreči sm dvakrat odgovoriv
Image

User avatar
Innos-warrior
vseznalec
Posts: 476
Joined: 05 Jan 2005 19:38
Contact:

Post by Innos-warrior » 20 Nov 2006 15:44

Če boš še kej rabu, ti kr upraš. Js sam sm najprej igral Gothic 2 in pol enko, zato vem da je vse skup mal zjebano :?

Problem boš mel pri prodajanju in nabavljanju, sej ko boš na to naletel boš vidu o čem govorim :D

Drugač pa vedi, da vse kar se tiče kontrol v Gothic 1 deluje na en in enak princip - levi stisk miške in potem željeno komando(to gre pri fajtanju, plezanju po lestvi, pobiranju stvari, orožja.....)
I bless you in the name of Innos! May the lord's fire burn in your heart and give you the strenght to act acording to his justice!

Amster
starejša faca
Posts: 102
Joined: 18 Jul 2006 16:34
Contact:

Post by Amster » 21 Nov 2006 14:52

enka mi je tak brezveze, na začetku tudi jas nisem znal pobirat... gothic2 the night of the raven je bolša...
SAMP--- Role Play The Godfather

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 136 guests