Fifa06

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
User avatar
Anonimen
vsem poznan
Posts: 397
Joined: 04 Jan 2005 23:20
Location: Lom

Post by Anonimen » 07 Nov 2005 00:31

world class pfuuu pol si pa dober

jest skoz igram na najnižji možni stopnji pa še to komaj zdelam :(

za tist pa ne vem vrjetn morš to izpolnit vsaj v resmičnmu je tko kako je pa v igrc pa ne vm

User avatar
BluStreak
vreden igralca
Posts: 780
Joined: 10 Sep 2003 14:01
Location: LJUBLJANA

Post by BluStreak » 07 Nov 2005 12:02

Sej sm jst tudi nekaj časa začenjal z najnižjo (2000/2/3) potem sm pa ugotovu, da preveč časa zgubim s tem in sem 2004/5/6 igral že od začetka na wc.

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 08 Nov 2005 17:54

Anonimen wrote:world class pfuuu pol si pa dober

jest skoz igram na najnižji možni stopnji pa še to komaj zdelam :(

za tist pa ne vem vrjetn morš to izpolnit vsaj v resmičnmu je tko kako je pa v igrc pa ne vm
Brezveze k skos zmagam z 5+ ralize... :D igram profešnl.Da je mau bl zanimiu :wink:

User avatar
BluStreak
vreden igralca
Posts: 780
Joined: 10 Sep 2003 14:01
Location: LJUBLJANA

Post by BluStreak » 08 Nov 2005 19:34

Z veseljem sporočam, da sem Rangerse nabil z 2:0. Naslednjo sezono sem takoj v drugi tekmi sicer popušil 3:0 (Rangers) a sem v ECC igral z Lpoolom dvakrat 1:1 in so me usuli komaj po penalih. Jebiga :D

User avatar
turbo_zob
n00b
Posts: 15
Joined: 18 Oct 2005 01:30
Location: Tržič

Post by turbo_zob » 21 Nov 2005 20:31

Jah folk jest sm drgac nehov FIFO nabijat sam sm pa še vseen mal za sceno,tko da če je kdo za sceno nj me na MSN-ju klikne pa bo.Sam jest non stop delam pa mam ful mal prostega cajta...tko da če se javm na MSN-ju bomo šli :roll:

User avatar
Kocka
n00b
Posts: 17
Joined: 13 Jun 2005 13:47
Location: SelnicaG
Contact:

Post by Kocka » 26 Nov 2005 23:28

Jas tudi mam fifo je kr doer špil. Imam pa tudi patch prva slovenska nogometna liga simobil vodafone če jo kdo rabi pvt. :wink:

User avatar
Deenniiss
n00b
Posts: 12
Joined: 01 Aug 2005 10:15

Post by Deenniiss » 06 Dec 2005 19:45

Lep Pozdrav sem - prvo nevem kake mate temo ampak upam če mi lahko gdo pomaga za FIFO 06!
Danes sem dobo od sošolca ta špil pa sem doma že inštaliro. Hočem špil zagnat pa nea gre - jaz bi pa prašo če ma ta špil crack ?

L.P { vsem } !
SoNy

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 06 Dec 2005 20:03

ker si nov ti povem tuki :wink: beri pravila :wink: in glej ZS :D
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
FloppyTheGod
vreden igralca
Posts: 854
Joined: 08 Dec 2003 19:09
Location: Bled

Post by FloppyTheGod » 06 Dec 2005 20:31

Kako to, da je zadeva velika čez 2.5 Gigabytov ?(govorice) Kaj so imeli vse za dat notr, da nej bi bila baje tako velika :shock:
Image
The banner was made by Floppythegod. The Game-Area5 logo is the respective property of game-area5.net

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 06 Dec 2005 21:53

indijanc wrote:ker si nov ti povem tuki :wink: beri pravila :wink: in glej ZS :D
Si mislu na odpiranje starih tem?
Še bolš da je odpru, da nebi mel nove....

P.S.: Če ni to nevem kaj je :oops:

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 06 Dec 2005 23:01

crack pa te scene :wink:
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 07 Dec 2005 09:51

indijanc wrote:crack pa te scene :wink:
Hehe...unga posta nad tabo se mi ni dal prebrt do konca, k skos neki jamrajo... :) Budala, mau poglj pa ne takoj na forum jamrat...oz. sploh ne jamrat (o tem)!
Se opravičujem.

User avatar
sharki
amater
Posts: 83
Joined: 23 Oct 2004 00:26

Post by sharki » 07 Dec 2005 15:22

|markec| wrote:Jebeš fifo, če je neigralna...


jap....kmal bo propadla..k je bedna!
need for speed and counter strike najbolše igrce !!!!!!!!ž


http://spaces.msn.com/members/Fuzine/ pogley!!!!!!

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 07 Dec 2005 18:32

sharki wrote:
|markec| wrote:Jebeš fifo, če je neigralna...


jap....kmal bo propadla..k je bedna!
ti si bedn....s takimi posti, pa posti u stilu lol...to ni irc!
Igralna je čist dost za moje pojme.Več itak nerabš...sam zmede te pa težje se igra.

User avatar
sharki
amater
Posts: 83
Joined: 23 Oct 2004 00:26

Post by sharki » 07 Dec 2005 20:56

mad_s wrote:
sharki wrote:
|markec| wrote:Jebeš fifo, če je neigralna...


jap....kmal bo propadla..k je bedna!
ti si bedn....s takimi posti, pa posti u stilu lol...to ni irc!
Igralna je čist dost za moje pojme.Več itak nerabš...sam zmede te pa težje se igra.

:lol: :lol:
need for speed and counter strike najbolše igrce !!!!!!!!ž


http://spaces.msn.com/members/Fuzine/ pogley!!!!!!

User avatar
BluStreak
vreden igralca
Posts: 780
Joined: 10 Sep 2003 14:01
Location: LJUBLJANA

Post by BluStreak » 07 Dec 2005 21:05

Mad_s a ti si že preizkusil serijo PES? No, ko jo boš boš videl o čem je govora.
Fifa ja odlična na področjih komentarja, stadionov, navijanja - atmosfera med tekmo, sistemov tekmovanja (kariera je nadlegendarna),... Je pa tudi slaba kar se tiče igralnosti. Sicer je igralna, tega ne more reči nihče, ni pa realna. Je nekaj med arkado in simulacijo. To je tisto kar igri sami kazi podobo. Vse lepo in prav prva dva tedna, ko jo preigravaš, samo kasneje pa popi*diš, ko se situacije ponavljajo znova in znova. To je pač arkadni del.

Škoda, po eni strani, da razvijalci pri EA-ju ne vidijo tega. Verjetno zato, ker igro podjetje bolje propagira in se zato tudi bolje prodaja kot denimo PES. Ko se bo ta slika enkrat obrnila bo morda za novo fifo že prepozno. Konami bo počasi tudi prišel na tak nivo (kar se tiče vsega ostalega razen igralnosti) kot je pri fifi. Pri igralnosti pa je že sedaj 3 leta pred fifo.
Po drugi strani pa je dobro, da igra škriplje na enem glavnih področjih. Predvsem zato, ker je to odlična priložnost za manjše proizvajalce, da se dokažejo. Več produktov pa itak pomeni boljšo kvaliteto. To pa je dobro za nas.

Fifa + PES = najboljša nogometna simulacija vseh časov. Ampak kaj, ko to ni.

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 07 Dec 2005 21:43

BluStreak wrote:Mad_s a ti si že preizkusil serijo PES? No, ko jo boš boš videl o čem je govora.
Fifa ja odlična na področjih komentarja, stadionov, navijanja - atmosfera med tekmo, sistemov tekmovanja (kariera je nadlegendarna),... Je pa tudi slaba kar se tiče igralnosti. Sicer je igralna, tega ne more reči nihče, ni pa realna. Je nekaj med arkado in simulacijo. To je tisto kar igri sami kazi podobo. Vse lepo in prav prva dva tedna, ko jo preigravaš, samo kasneje pa popi*diš, ko se situacije ponavljajo znova in znova. To je pač arkadni del.

Škoda, po eni strani, da razvijalci pri EA-ju ne vidijo tega. Verjetno zato, ker igro podjetje bolje propagira in se zato tudi bolje prodaja kot denimo PES. Ko se bo ta slika enkrat obrnila bo morda za novo fifo že prepozno. Konami bo počasi tudi prišel na tak nivo (kar se tiče vsega ostalega razen igralnosti) kot je pri fifi. Pri igralnosti pa je že sedaj 3 leta pred fifo.
Po drugi strani pa je dobro, da igra škriplje na enem glavnih področjih. Predvsem zato, ker je to odlična priložnost za manjše proizvajalce, da se dokažejo. Več produktov pa itak pomeni boljšo kvaliteto. To pa je dobro za nas.

Fifa + PES = najboljša nogometna simulacija vseh časov. Ampak kaj, ko to ni.
Sm jo igrou, in se mi ni zdela nč kj posebnga, bla je čiz podobna fifi, pa mi ni čiz jasn zakaj delate tako razliko, ko pa je razlika minimalna...pousod brcaš žogo u gol z tipko...
Grafika je res ful slaba, ob menujih se mi je počas mešal, to da še nism prjeu za ps2, me tud tepe, k nism vedu kaj je kj...sam sčasom sm nekak podruntu, pa tud to, da ga usi kujete u nebesa, čeprou ni taka senzacija...

Nevem, mogoče mi je pa lažje, kokr ti pravš arkadna igra...kj preveč dodanega, kar se tiče trikou, bi blo že odveč.

User avatar
BluStreak
vreden igralca
Posts: 780
Joined: 10 Sep 2003 14:01
Location: LJUBLJANA

Post by BluStreak » 08 Dec 2005 00:37

mad_s wrote:Sm jo igrou, in se mi ni zdela nč kj posebnga, bla je čiz podobna fifi, pa mi ni čiz jasn zakaj delate tako razliko, ko pa je razlika minimalna...pousod brcaš žogo u gol z tipko...
Če bi bile vse stvari take, kot si ti tole rekel potem ne vem zakaj bi si kupoval motorno vozilo, ko pa lahko voziš kolo. Saj se pri obeh pripelješ na cilj, a ne? Vprašanje je KAKO? Tudi pri nogometu ima vezo kako daš gol.
mad_s wrote:Grafika je res ful slaba, ob menujih se mi je počas mešal, to da še nism prjeu za ps2, me tud tepe, k nism vedu kaj je kj...sam sčasom sm nekak podruntu, pa tud to, da ga usi kujete u nebesa, čeprou ni taka senzacija...
Mogoče me nisi razumel. V nebesa VSAK in VSI kujejo le igralnost. Na ostalih stvareh je še veliko za popravit in dodelat.
mad_s wrote:Nevem, mogoče mi je pa lažje, kokr ti pravš arkadna igra...kj preveč dodanega, kar se tiče trikou, bi blo že odveč.
Pa sej ni razlika med arkado in simulacijo število trikov. Gre za to da je ena bolj fiktivna kot druga in druga bolj realna kot prva.
Mogoče je res kot praviš. Si zadovoljen s tem kar ponuja fifa. Saj te nihče ne obsoja. Tudi jaz sem bil od vsega začetka za fifo. Ko sem resneje prijel za PES pa sem mnenje spremenil.

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 08 Dec 2005 21:30

pa ok kva morm jst kle zdj cist popenit???? :lol: :lol: :lol:
a ni dost da vse revije,spletne strani,casopisi... govorijo da je PES pac boljsi od fife???a ni dost k sprobas fifo in ko sprobas PES vidis kako razlicno je gibanje igralcev??a ni dost da vids da je razlika med PES4 in PES5 in da ni razlike med fifo 2005 in fifo 2006??

in pol mi klele pride en srt da je fifa bolsa od PESA????pa ocitno je se dost taksnga folka k ga lohka EA na.....te....guje in jim vn daje iz leta v let enak fuzbal,potem pa eno leto nekoliko bolj dodelanega,potem pa se zgodba spet ponavllja.
ok sej ql pac teb je usec fifa nm pa PES-sam zakaj kle pol neki pametujes,k sori,lahko bi vedu da te bomo s pesom poteptal-k vsi normalni igricarji vemo-da je PES najboljsa nogometna igra. :wink:
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 09 Dec 2005 16:55

U bistvu me čiz boli kaj je vm ušeč pa kaj ne.
Nikol nism reku da je fifa bolš od PES, ampak da raj igram fifo k PES. Pač mi je bolš igrt to, k mi je način igranja pot kožo zlezu, to pa še ne pomen da sm zdj igralc nižje kvalitete, kokr si ti nekak namigovou u zadnm postu.
EA pa ne podpiram (sam z fifo ne), sam o tem se na forumu govorit nesme.
Men gre pa bl nažiuce k se usi bunite...o fak....ta pa kr fifo igra...luzr...ti zihr še nis PES špilu, to je najbolš, j**š fifo. Pač usak igra tist kar mu je ušeč.

P.S.: Sicr pa nism obsedn z nogometnimi igrami oz. FIFO :P ampak sm jo igrou in preigrou. Zdj pa konc, pa je ne igram več. Sam prepiram se pa useen rd :twisted: joke

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests