Lineage 2

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
Vatras
vseznalec
Posts: 682
Joined: 27 Jan 2005 20:32
Location: nazarje
Contact:

Post by Vatras » 24 Jan 2006 18:14

jaojao če ž glih mislte špilat Lineage 2 , č vam je WoW qrac...POL SI VSAJ ORIGINAL NABAVTE lol...100× boljš je k privatne(scrackani)srvrji
Image
BEHOLD THE POWER OF THE HORDE!!!!!

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 24 Jan 2006 19:17

Vatras wrote:jaojao èe ¾ glih mislte ¹pilat Lineage 2 , è vam je WoW qrac...POL SI VSAJ ORIGINAL NABAVTE lol...100× bolj¹ je k privatne(scrackani)srvrji
dej sam tih bot.....lineage2 sploh ne prudajajo u sloveniaja....sam prek neta se jo da kupit.....se mi pa ne de...pa tut skoda kesa....k mas tiste time carde.......no a gdo ve ce je mammon pr l2ext k pol je za ej k#### srvr ce nima mammona(neki tazga) :D

User avatar
Vatras
vseznalec
Posts: 682
Joined: 27 Jan 2005 20:32
Location: nazarje
Contact:

Post by Vatras » 24 Jan 2006 20:59

Official srvrs:
NO LAAAG!!!!
every spels and everything else works
1000k players per realm


Private srvrs:
LAAAAAG!!!!!! :evil: :evil: :evil:
bugs and almost nothin works
100players per realm

rezulat=PRIVATE SUXS BALS!!!
Image
BEHOLD THE POWER OF THE HORDE!!!!!

User avatar
lares
vsem poznan
Posts: 282
Joined: 08 Jan 2005 21:11
Location: mb

Post by lares » 24 Jan 2006 21:02

subby wrote:ozuma, lares:
za striderja mora bit hatchling lvl55 in potem daš 100kk in ne 20!
sicer se pa ne splača s tem ubadat
Mogoče na kakem drugem serverju, na tempestu (l2x) rabiš samo hatchling lvl 35 pa 20kk pa dobiš striderja.

Ja mammon pa je v dragoon valley na nekem mostu, pa en je v Heine.
Samo sem trenutno čist brez dnara ker sem a grade armor set kupo pa a jewerly, ker so ga v nedeljo addali na Tempest.
Image

User avatar
Gimli
vreden igralca
Posts: 969
Joined: 02 Dec 2003 15:06

Post by Gimli » 24 Jan 2006 21:14

Tko fantje poslušte jest igram lineage II ~ 1 leto bo zdej in vam tkole povem. Sta dve zelo različne stvari Offical serverji al pa privat serverji.

Igral sem zdej 1 leto po privatnih serverjih uglavnem prvi server k sm špilal je bil c1 - c2 in smo se mel fajn jest še ene par frendov smo hodil precej časa do lvl 50 ratei so bli 5x ker smo bli pač noobi ampak smo užival potem pa je admin serverja se pač odluču da bojo naredl wipe da bojo dal notr c3 ki je takrat prihajal vn. Yay super use so zbrisal in naredil c3 to je blo nekje med poletnimi počitncami 2005 in server je postal crap skor 0 ni delal tko kokr bi mogl zato je večina mojih frendov nehala špilat l2 jest pa sem se še kr silu neki. Med počitncam sem bil gm na nekaterih serverjih in spoznal l2 u piko. ni ga več kotička k nebi bil ni monsterja k ga nebi ubil ni armorja k ga nebi nosu ampak serverji so propadal in propadal. Potem začetek novga šolskega leta 05/06 pa smo najdl en super server za tiste cajte dunel2 in se je spet stara klapa + še nekaj novih zbral in smo do konc leta si naredl imperij mel smo klan lvl 5, karakterji so bli ~ lvl 70 usi top b grade delal smo si že a grade in bli u eni izmed najmočnejših allianc (v celotni allianci je blo ~ 200 ljudi) ampak že poznana zgodba, server je začel propadat. GMjom je blo počas usen za server niso več nadgrajeval downtime se je povečal pa take. + našl smo (leader naše alliance je bil tud server owner) uglavnm na dan so pršle razni pogovori med gmji pa slike kako so dajal adeno pa iteme enim igralcem k so se pač poznal. Pač tega našga gmja so začel neki zajebavat in potem je naša allianca to objavla na njihovmu forumu. nastala je kriza in 150 ljudi je dobil ban.l to nas ni prizadel preveč ker smo itak nameraval nehat če gulfajo ampak po tem našem odhodu so ljudje množično začel odhajat (vidl so pač kako goljufajo gmji) zato so gmi se pobrigal za server in ga zelo nadgradil tko da si upam rečt da je zdej eden izmed najbolših privatnih. Ampak to je pač stvar s privatnimi serverji - človk bi mislu da bi po tolkih mega zajebih nehal špilat l2, ampak ne. Stvar je preprosta: preveč mam rad MMORPG + wow smrdi da bl ne more mislm grafika lepo prosm tuki u l2 se pa človk notr zatopi ker je svet narejen tko lepo da kr hočš da bi bil realn. no uglavnm naše grupe ne bo več na privatih zato smo usi kupil l2 (10k) in zdej bomo začel na offical. Razlika je u tem da se offical plačuje pač 7k na dva mesca ampak serverji so 98% online + use dela pa noben ti ne more zbrisat karakterjov je pa ena stvar. ratei so 1x dune je bil 5x za primer ampak usen mi mamo potrpežljivost, poznamo l2 in nam ni problem na tok počas špilat + zdej pride vn c4 ki je največji dodatek dozdej in je res ogromn novga, grafika je še bolš svet še večji. izgušnja še lepša. Poanta te nenormalno dolge zgodbe ampak morte vedt da sm ponesreč najdu igralca po enem letu k sm mislu da je propadu že zdavnaj in me je čist na stare dni spomnl pa sm se razpisal. Ja poanta -> probite l2 na privatih svetujem dune ker se je izbolšal da vidte kako je se mal spoznate pol pa če notr padete kar večina jih pa če vam ni škoda 100 sit na dan zato da špilate pridte na offical ;) + ker sm dobra duša vam bom dal neki linkov od filmčkov (verjemte takle fan kokr sm jest u enem letu precej nabere hehe) da boste mal vidl sam mal kasnej k najdm linke ;) uživite mejte se pa če kšn noob rab kšno pomoč iz l2 nej kr upraša ;)

User avatar
BeNNi
vreden igralca
Posts: 965
Joined: 06 May 2004 18:26
Location: Milano
Contact:

Post by BeNNi » 25 Jan 2006 13:49

hehe, dolg text, se ti je pa dal :D :D
btw. a se spilas COD
ni podpisa

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 25 Jan 2006 14:43

hm......kok mores bit lvl da lahk gres u dragon veli.....pa a ni nubenga mammona u mesti naprimer u giran al pa aden al pa oren?????? :roll:

User avatar
Vatras
vseznalec
Posts: 682
Joined: 27 Jan 2005 20:32
Location: nazarje
Contact:

Post by Vatras » 25 Jan 2006 15:42

Gimli wrote:. Stvar je preprosta: preveč mam rad MMORPG + wow smrdi da bl ne more mislm grafika lepo prosm tuki u l2 se pa človk notr zatopi ker je svet narejen tko lepo da kr hočš da bi bil realn.

:evil:
Last edited by Vatras on 26 Jan 2006 14:48, edited 2 times in total.
Image
BEHOLD THE POWER OF THE HORDE!!!!!

User avatar
lares
vsem poznan
Posts: 282
Joined: 08 Jan 2005 21:11
Location: mb

Post by lares » 25 Jan 2006 15:47

OzumA wrote:hm......kok mores bit lvl da lahk gres u dragon veli.....pa a ni nubenga mammona u mesti naprimer u giran al pa aden al pa oren?????? :roll:
V heine je tud.
Na kerem serverju pa si?
Image

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 25 Jan 2006 16:39

titan :D :D :D sam to sam za zacetek da vidm kuko je na teh srvrjih.....k sm upazu da je kr mal drgac k pa u l2w :D :D ...sam zdej fol uscem mammona....a hiene a to je mest...no a je u tem hiene mestu tut geat keeper....k sm su u dragov weli pa nism najdu mammona pa tut monstrji so premocni......ce pa pac nom mammona najdu bom si pa spet l2w spilat :D :D :D

User avatar
subby
starejša faca
Posts: 212
Joined: 22 Dec 2005 23:51

Post by subby » 25 Jan 2006 18:07

ozuma če na l2w iščeš mammona...
splošno znano je, da potuje med giranom, adenom in orenom
giran:greš dol po stopnicah od gkja in pol na trgu na levo dol po stopnicah... zraven katerih je mammon
aden:greš dol po stopnicah.. tam k so trgovine... v grocery shopu je al kaj je tam, mal počekiraj v tistih stavbah v obliki črke L
oren: tam je pa pri orc guildu torej zraven blacksmitha

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 25 Jan 2006 18:15

ne sej je ql.....am drgac vem tocno kje je mammon pr l2w.....jst sm iskou mammona pr l2ext sam sm ga najdu....sm ze 2nd class :D :D ....am kje pa dubis blased spirit shote d-grade pr l2 ext :?: :?:

User avatar
lares
vsem poznan
Posts: 282
Joined: 08 Jan 2005 21:11
Location: mb

Post by lares » 25 Jan 2006 18:56

OzumA wrote:ne sej je ql.....am drgac vem tocno kje je mammon pr l2w.....jst sm iskou mammona pr l2ext sam sm ga najdu....sm ze 2nd class :D :D ....am kje pa dubis blased spirit shote d-grade pr l2 ext :?: :?:
Na titanu je prelahko, vsak noob pride do 70+ :roll:
Image

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 25 Jan 2006 19:15

ja sej vem....sam to je sam za zacetek da vim kje je kej....am kje dubim spirit shote :?: :?: :?: :?: plisssss

User avatar
Gimli
vreden igralca
Posts: 969
Joined: 02 Dec 2003 15:06

Post by Gimli » 25 Jan 2006 20:23

Vatras wrote:
Gimli wrote:. Stvar je preprosta: preveč mam rad MMORPG + wow smrdi da bl ne more mislm grafika lepo prosm tuki u l2 se pa človk notr zatopi ker je svet narejen tko lepo da kr hočš da bi bil realn.
kokrat še jst morm vm nobekom rečt da je WoW biv naret s direcxt 7.0 ZTO DA BI VSEM DELO NOOBI ZTO PA LINEAGE SUXS BALS!!!!1111
me ne zanima kako je bil wow narjen. kokr je bil -> Smrdi

User avatar
Vatras
vseznalec
Posts: 682
Joined: 27 Jan 2005 20:32
Location: nazarje
Contact:

Post by Vatras » 25 Jan 2006 20:33

japaja...Lineage 2 suxs balls....
Image
BEHOLD THE POWER OF THE HORDE!!!!!

ritka
vseznalec
Posts: 511
Joined: 29 May 2005 09:29

Post by ritka » 25 Jan 2006 20:35

ej kako uničiš klan?

jst sm enkrat ponesreč naredu klan pa zdej hočmo z frendi narest!

kako ga uničm(leader sm :()
Image
Image

User avatar
FloppyTheGod
vreden igralca
Posts: 854
Joined: 08 Dec 2003 19:09
Location: Bled

Post by FloppyTheGod » 25 Jan 2006 21:55

Gimli wrote:
Vatras wrote:
Gimli wrote:. Stvar je preprosta: preveč mam rad MMORPG + wow smrdi da bl ne more mislm grafika lepo prosm tuki u l2 se pa človk notr zatopi ker je svet narejen tko lepo da kr hočš da bi bil realn.
kokrat še jst morm vm nobekom rečt da je WoW biv naret s direcxt 7.0 ZTO DA BI VSEM DELO NOOBI ZTO PA LINEAGE SUXS BALS!!!!1111
me ne zanima kako je bil wow narjen. kokr je bil -> Smrdi

Meni je osebno grafika v World of Warcraftu bolj ''okusna'' kot pa pri Lineageu 2. Z Vatrasom se tukaj strinjam; meni je WoW ultimativen 3D mmorpg, ki poleg EverQuesta in EVE-a JE dober. Ostali so... čudni... Neki EverQuest wannabiji....

Samo moje mn3nje
Image
The banner was made by Floppythegod. The Game-Area5 logo is the respective property of game-area5.net

User avatar
Gimli
vreden igralca
Posts: 969
Joined: 02 Dec 2003 15:06

Post by Gimli » 26 Jan 2006 01:43

BeNNi wrote:hehe, dolg text, se ti je pa dal :D :D
btw. a se spilas COD
Hehe nah odkar me je l2 zagrabu pa pol enkrat k sm formatiral in nisem več naložu nazaj ne špilam več, sam so mi pa ostal lepi spomini ;)

Tko tle bi rad zakluču debato med WoW pa L2, usak človk ma svoj okus pač nekaterim je bl zato nekaterim bol za uno in to je l2 topic tako da samo tole še prlepm in jest zaklučim iz primerjanjem je pa lepo tko kokr je floppy rekel da vsak izraz svoje mnenje.

Lineage 2: Valakas

Image

Image

WoW: Nek zmazek iz wow ki mu pravijo Onyxia

Image

Vsak si nej misli kar si hoče, nej špila kar mu paše, pa brezveze je govort kaj je bol kaj ne ker pri obeh špilih so pomankljivosti pa prednosti + to je l2 topic.

User avatar
Vatras
vseznalec
Posts: 682
Joined: 27 Jan 2005 20:32
Location: nazarje
Contact:

Post by Vatras » 26 Jan 2006 14:48

Vatras wrote:
Gimli wrote:. Stvar je preprosta: preveč mam rad MMORPG + wow smrdi da bl ne more mislm grafika lepo prosm tuki u l2 se pa človk notr zatopi ker je svet narejen tko lepo da kr hočš da bi bil realn.

:evil:
dalo bi se zment da bi se nehali žalit ja sj ma vsak svoj okus sam pol da nbo več takileh postov pol bom pa jst tut netu tlu gnit
Image
BEHOLD THE POWER OF THE HORDE!!!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 127 guests