Call Of Duty _ Pomoč

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
mihasimon
n00b
Posts: 2
Joined: 23 Dec 2004 11:57

Call Of Duty _ Pomoč

Post by mihasimon » 23 Dec 2004 12:00

PROSIM ENO POMOČ!! NEVEM KAK NAJ VPIŠEM KODO ZA CALL OF DUTY! Ne znam spremenit bljižnjce ter dodat tega : +set monkeytoy 0 +set sv_cheats 1 !! Kam moram to vpisat? kaj mi lahko kdo porism podrobno razloži? :( :(

User avatar
Noise Maker
owned!
Posts: 628
Joined: 06 Dec 2004 18:43
Location: Selnica ob dravi

Post by Noise Maker » 23 Dec 2004 14:57

Tak ti bom rkeo ti kr cheataj preko multiplayer ko te bo punkbuster zaznal si adijo, te bo kickal non-stop.
Last edited by Noise Maker on 23 Dec 2004 15:07, edited 1 time in total.
Momma told I'm so gay I have to be banned!

User avatar
BeNNi
vreden igralca
Posts: 965
Joined: 06 May 2004 18:26
Location: Milano
Contact:

Post by BeNNi » 23 Dec 2004 15:01

igraj brez kod a si tak nOOb da ne znaš brez kod
ni podpisa

User avatar
Gimli
vreden igralca
Posts: 969
Joined: 02 Dec 2003 15:06

Post by Gimli » 23 Dec 2004 15:51

ma puste n00bu vesele mene pa neki bl resnga zanima in sicr pr multiplayerju. Pa nism šu nove teme odperat ker vem da gre to ekipi na k####. Drgač pa vas prov lepo pozdravlam ker me že ene pol leta ni blo gor. Pač k so nehal opise pisat je igralc postav bedn, ker so ga napadl 12 letniki. Kašne so razmere zdej ne wem sam ne bo nikol tko kot je blo. No ni važn to zdej zanima me pr dawnville mapi tm k se američani spawnajo je en tank in zraven tanka je hiša ki ima eno tablo in pa eno lajštico. Že večkrat sem videl kako so nekateri bili tm gor (iz tm je krasn razgled na pokopališče) zato tud mene zanima kako pridt ke gor. Naj bi se skočilo iz tanka samo jest ne wem ker sem že tolkrat probal pa mi ni ratal. Če kdo ve nej mi plis pove.

Pa res škoda k igralca ni več- ampak uni kekci tolk da veste da bi še bil če bi se takrat strinjal s tem da uvedemo plačljivga. Ampak vam je bil problem dat 400 sit na mesec. jebat ga dej je kar je.
Image

User avatar
Paladin-knight
owned!
Posts: 116
Joined: 15 Dec 2004 14:59
Location: Rooms of a Paladin.
Contact:

Post by Paladin-knight » 23 Dec 2004 20:24

Lolek si ker ne moreš špilat brez kod.Nevem meni se zdi da moraš neki prekopirat.
Če bi bil še bolj nekoristen, bi bil že kičast!

User avatar
Dragon-M-
starejša faca
Posts: 214
Joined: 13 May 2004 15:22
Location: Republika Dragon
Contact:

Post by Dragon-M- » 23 Dec 2004 21:46

no jest sm se tut matral kak pogruntam
pa nism :(
ampak sej potlej sm itak brez kod pršu do konca
Image
Cya DJ Dragon
)))>>°_°<<(((

User avatar
Noise Maker
owned!
Posts: 628
Joined: 06 Dec 2004 18:43
Location: Selnica ob dravi

Post by Noise Maker » 24 Dec 2004 11:20

Gimli wrote:ma puste n00bu vesele mene pa neki bl resnga zanima in sicr pr multiplayerju. Pa nism šu nove teme odperat ker vem da gre to ekipi na k####. Drgač pa vas prov lepo pozdravlam ker me že ene pol leta ni blo gor. Pač k so nehal opise pisat je igralc postav bedn, ker so ga napadl 12 letniki. Kašne so razmere zdej ne wem sam ne bo nikol tko kot je blo. No ni važn to zdej zanima me pr dawnville mapi tm k se američani spawnajo je en tank in zraven tanka je hiša ki ima eno tablo in pa eno lajštico. Že večkrat sem videl kako so nekateri bili tm gor (iz tm je krasn razgled na pokopališče) zato tud mene zanima kako pridt ke gor. Naj bi se skočilo iz tanka samo jest ne wem ker sem že tolkrat probal pa mi ni ratal. Če kdo ve nej mi plis pove.

Pa res škoda k igralca ni več- ampak uni kekci tolk da veste da bi še bil če bi se takrat strinjal s tem da uvedemo plačljivga. Ampak vam je bil problem dat 400 sit na mesec. jebat ga dej je kar je.
Tak ti bom reko pri mp_carentan, mp_neuville in še mnogih drugih sem brez kod pogruntal priti na kakšno hišico manjšo itd tak da za mp_dawnville vem da se nekje na neki hišici lahko tudi resawnaš, nekateri pač chitajo tak da če imaš msn me addaj deejay_danyel@hotmail.com in ti bom to pokazal ok.
Momma told I'm so gay I have to be banned!

User avatar
Gimli
vreden igralca
Posts: 969
Joined: 02 Dec 2003 15:06

Post by Gimli » 24 Dec 2004 23:49

danke ej old igralec.com stuf a mitja še kej gor pride k ga morm neki uprašat
Image

User avatar
Legolas
VIP
Posts: 2846
Joined: 25 Jul 2003 12:54
Location: igralec land
Contact:

Post by Legolas » 25 Dec 2004 11:11

Pride pride. sam ne vemo kdaj, ker je skrit.

ti mu kar napiši PM in boš dobil odgovor.

Gimli stara sablja :P
fu!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 124 guests