gothic - vodič

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 03 Sep 2004 20:30

Idi skoz "zadnja" vrata v old camp. Idi desno mimo čuvaja ki sedi, se z njim pogovori in se pripravi. Idi dalje po potki (ki je polna orkov) mimo Orc Town (ne idi not) do močvirja. Xardas je na vrhu gore. Samo pazi ker te na poti do njega še čakajo 3 elementalna presenečenja.

User avatar
Xardas
vsem poznan
Posts: 324
Joined: 17 Jul 2004 16:38
Location: SOMEWHERE YOU CAN`T FIND ME!!!!

Post by Xardas » 03 Sep 2004 20:50

ni jih pa mogoče ubiti z navadnim orožjem pač pa s war hamerjem(stone golem),fireboltom(ice golem),ice boltom(fire golem).Pol daš vsa tri srca unmu demonu udspoda v xardas tower.
Je človek je problem, ni človeka ni problema!!!

User avatar
Itak
VIP
Posts: 397
Joined: 05 May 2003 19:23
Location: Ljubljana

Post by Itak » 05 Sep 2004 12:54

khm kje naj dubim scroll s katerim bom naredu vtis na enega baalla
(uglavnm enga morm začarat sam ne vem kje naj dubim ta scrool)

User avatar
Lee
vreden igralca
Posts: 785
Joined: 27 May 2004 18:10
Location: Mercenary camp (Mirna)

Post by Lee » 05 Sep 2004 15:32

Tud jaz zdaj še enkrat igram Gothic 1 pa tud ne morm dobiti glasu od tistga balla k ne vem kje naj dobim sleep druge sem pa že vse prepričal
Gothic is my life !!!!!!!!! And now, I wait on Gothic 3, I know that be very good.

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 05 Sep 2004 18:13

Nisn ziher samo mislim da Whater Mage, v New Campu ma ta scroll. Najdeš ga nad Ore pilom

User avatar
Itak
VIP
Posts: 397
Joined: 05 May 2003 19:23
Location: Ljubljana

Post by Itak » 05 Sep 2004 22:21

A-A nima ga....ma ga un k prodaja travco u New campu sam sm od njega takrat ko sm imel izbero kaj naj si uzamem uzel en ekstra močn đoint da sm prepriču enga druzga balla...

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 06 Sep 2004 14:55

Ja, saj to si mogo naret, samo ved da mora met Sleep spel en od prodajalcev. Če ga nima ta Mage te pa nevem krei bi ga mel. Mogoče je ta spel tam v gorah gori ko je oni Trol

User avatar
Lee
vreden igralca
Posts: 785
Joined: 27 May 2004 18:10
Location: Mercenary camp (Mirna)

Post by Lee » 06 Sep 2004 17:25

Itak wrote:A-A nima ga....ma ga un k prodaja travco u New campu sam sm od njega takrat ko sm imel izbero kaj naj si uzamem uzel en ekstra močn đoint da sm prepriču enga druzga balla...
To sem tud jaz naredu Cwirpc v katerih gorah mogoče tam kjer so tud zraven tisti z loki :?:
Gothic is my life !!!!!!!!! And now, I wait on Gothic 3, I know that be very good.

User avatar
Xardas
vsem poznan
Posts: 324
Joined: 17 Jul 2004 16:38
Location: SOMEWHERE YOU CAN`T FIND ME!!!!

Post by Xardas » 06 Sep 2004 19:07

Men se zdi da ma sleep edn od guruuuuujev.Tist k morš pr nemu uspavat njegovga učenca.
Je človek je problem, ni človeka ni problema!!!

User avatar
Itak
VIP
Posts: 397
Joined: 05 May 2003 19:23
Location: Ljubljana

Post by Itak » 06 Sep 2004 19:46

Že že ....sam se on ne pogovarja s tabo ;)

User avatar
Xardas
vsem poznan
Posts: 324
Joined: 17 Jul 2004 16:38
Location: SOMEWHERE YOU CAN`T FIND ME!!!!

Post by Xardas » 07 Sep 2004 19:12

aja... :oops:
Je človek je problem, ni človeka ni problema!!!

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 08 Sep 2004 09:38

Lee wrote:
Itak wrote:A-A nima ga....ma ga un k prodaja travco u New campu sam sm od njega takrat ko sm imel izbero kaj naj si uzamem uzel en ekstra močn đoint da sm prepriču enga druzga balla...
To sem tud jaz naredu Cwirpc v katerih gorah mogoče tam kjer so tud zraven tisti z loki :?:
Čuj, nevem kaj misliš

User avatar
Lee
vreden igralca
Posts: 785
Joined: 27 May 2004 18:10
Location: Mercenary camp (Mirna)

Post by Lee » 08 Sep 2004 12:41

Ja tam k so uni taki k mercenary pa prej se poti razsekata ena gre do tistih z loki druga pa k unmu trolu kjer so zraven tud goblini pa še en fokus se potlej najde tam
Gothic is my life !!!!!!!!! And now, I wait on Gothic 3, I know that be very good.

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 08 Sep 2004 14:52

Aha, jaz mislim da je, samo nisn ziher tam gori Sleep Scroll. Tam ko je tisti en Fokus Stone. Ko morš Proti koncu z Diegotom premagat onega Trola. Mogoče je tam gori ta scroll, čene pa ga ma en od prodajalcev, ker se spomnim ad sn ga od enega kupo za 100 ora

User avatar
Xardas
vsem poznan
Posts: 324
Joined: 17 Jul 2004 16:38
Location: SOMEWHERE YOU CAN`T FIND ME!!!!

Post by Xardas » 08 Sep 2004 21:20

ne pr trolu je shrink monster k ga uporabs za pomansat trola da ga lazji ubijes.M jst vem da ga ma uni guru k uci v swamp campu sm morš bit ze pridruzen enmu kampu al navem kaj!
Je človek je problem, ni človeka ni problema!!!

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 09 Sep 2004 12:40

Itak wrote:A-A nima ga....ma ga un k prodaja travco u New campu sam sm od njega takrat ko sm imel izbero kaj naj si uzamem uzel en ekstra močn đoint da sm prepriču enga druzga balla...
sej je več gurusev in niso samo štirje enega si že z slip potem drugi je ko učence uči onbo ti reko da moreš enega iz old campa prepelat pa idi proti vratom pa boš srečo juro-ta (ne guru) al nekaj takega blablabla in tam bo en od njegovih učencev drugače oblečen! z tistim govori in greš v old camp pa boš naše neki enega in ga odpelo v swamp! maš že dva! potem greš do lestera naj ti razkaže pa se pogovori z njim! maš tri! četrti pa je ko nekaj sku tučkajo pa en ko ma ime se pogovoriš z njim pa ti bo reko da moreš it po enega, da ga zamenja in ti lepo greš po njega ga z neko sablo spraviš na tla! ( ne ga ubit samo da ne bo imel energije več) greš tja in bo četrti guru govoril s tabo in greš do cor caloma in si član! samo pol se boš še jebo na orc cemetery!

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 09 Sep 2004 12:43

Cwirpc wrote:Idi skoz "zadnja" vrata v old camp. Idi desno mimo čuvaja ki sedi, se z njim pogovori in se pripravi. Idi dalje po potki (ki je polna orkov) mimo Orc Town (ne idi not) do močvirja. Xardas je na vrhu gore. Samo pazi ker te na poti do njega še čakajo 3 elementalna presenečenja.
kak naj grem v old camp če pa me sovražijo in me hočejo ubit :fool :fool pa še vrata so zaprta

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 09 Sep 2004 14:30

Ja. te pa si ti že dalje v špilu. Jaz sn dal te napotke za smer kak prit do Xardasa. Saj nerabiš itk skoz kemp, samo pri "zadnjih" vratih greš levo pa po potki mimo orcov dalje

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 10 Sep 2004 07:45

zaj sem v free mine pa iščem zdravilo za orka! kje je ker ga še nisem najdo :roll:

User avatar
Xardas
vsem poznan
Posts: 324
Joined: 17 Jul 2004 16:38
Location: SOMEWHERE YOU CAN`T FIND ME!!!!

Post by Xardas » 10 Sep 2004 08:43

Frodo wrote:zaj sem v free mine pa iščem zdravilo za orka! kje je ker ga še nisem najdo :roll:
Ko prideš prov do dna se obrneš in greš mimo ob steni(ne nazaj od koder si pršu.tm nekje koder so pajki.
Se vem da ti nism neč povedu ma uglavnem prov na dnu blizu tiste orke. :twisted:
Je človek je problem, ni človeka ni problema!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests