the suffering

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 11 Jul 2004 22:11

Aragorn wrote:Ko prideš v celico smrti se v zaporu zgodi nekaj čudnega. zapor se napol poruši in po njem začnejo strašiti morilske pošasti.
Nekaj takega kot Half Life

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 12 Jul 2004 19:19

Aragorn wrote:
RedDevil wrote:Nagradno za pismenost dobi - Gorn ;)

Drugace pa kul spil. Hudo vzdusje, 2 revolverja sekata ( :twisted: ), zanimivi monstrumi z par dobrimi potezami, vsecna storija in seveda moznost treh koncev...Sem bil prijetno presenecen:)
pol mi pa lah pomaga¹. obstau sm v asylumu, ker ne vem kako se vse projektorje uniè da bi pr¹u vn??
mislm da mam ¹e dva projektorja pr unih vratih pa ¹e enga v uni dvorani k je kao gledali¹èe al kaj js vem...
Ubistvu nemorem, ker igram jako malo. Pocasi...pa sele zacel sem. Tko da...sori :wink:
"We ride together, we die together. Bad Boys for life." - Mike Lowrey

User avatar
dragan
vsem poznan
Posts: 374
Joined: 02 Nov 2002 21:21

Post by dragan » 12 Jul 2004 21:06

Kolk pa je star ta špil.Hvala

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 12 Jul 2004 21:15

pred enim mesecem je iz¹el v ZDA...

User avatar
dragan
vsem poznan
Posts: 374
Joined: 02 Nov 2002 21:21

Post by dragan » 12 Jul 2004 21:43

Hvala :)

paradox
n00b
Posts: 5
Joined: 27 Oct 2003 19:56

Post by paradox » 15 Jul 2004 00:11

hehe res dobr špil pa un k je reku da je že bolj grozne špile igrou laže k je ta daleč najbol napsiheran. Sam je zlo dobr narjen od grafike do zvoka. Začneš v zaporu, čist je tema iz baterijo si svetš da mal okol vidš in pobijaš pošasti.
Ampak ni kr neki špil ma rep in glavo in je dost kvalitetn še posebi mi je všeč da lohk igraš 3.osebno in 1.osebno in oboje laufa super.
Ušeč mi je svetloba in detajli k je hudo narjen čeprou je tema je vsen dost ql za igrat in vse lahko razfukaš. Dobr je to da lohk primeš omaro in jo povlečš stran.
In res je to da k jo ponoč igraš te kr kakat prime predvsem zarad zvoka k je res psihotičn skos eni kriki zadi pa eni fleši skos modelu pred očmi skačejo. Skeri je tut to k pošasti najprej slišš ponavad šele pol vidš kako se plaz proti tep in iz krempli praska po zidu in vidš iskre in sledi kremplov na zidovih. Ampak vsen ocena 10 in letos zihr najbolši špil do dons.

User avatar
Cwirpc
vsem poznan
Posts: 353
Joined: 09 Dec 2003 20:06
Location: oddaljen od tu za kar nekaj časa

Post by Cwirpc » 16 Jul 2004 19:33

Dans sn ga prvič špilo, pa tak še pri neobenem špilo nisn cviko. Skratka nevem kaj naj rečem res je 1A špil od zgodbe, graike, zvokov, prizorov ki jih doživiš, najboljša ma mi je zgodba. To mi je ena najboljših zgodb kaj sn jih špilo pri špilih

User avatar
The sniper
vsem poznan
Posts: 372
Joined: 20 Jul 2004 00:15
Location: Nekje kjer se ne vid

Post by The sniper » 20 Jul 2004 11:05

Mal preveč psihična je zame vsi pocrkajo ti pa ostaneš živ no drugač je pa še kr
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests