FIFA 2003 Creation Centre

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
Ace79
r00kie
Posts: 23
Joined: 01 Sep 2002 18:17
Location: Slovenia
Contact:

FIFA 2003 Creation Centre

Post by Ace79 » 29 Mar 2003 23:01

Ko sem prvič inštaliral ta program je delovalo vse vredu. Lahko sem naredil svoje igralce, moštva in tekmovanja in z njimi tudi igral.

Zdaj pa kar naenkrat ne moram več inštalirat package. Če odprem prvo program potem pa odpri package in nato inštaliraj mi package nekaj inštalira, pol program zašteka se čez nekaj trenutkov vrne nazaj in še nekaj inštalira in skoraj na koncu mi na XP -jih javi "FIFA 2003 CC je naletel na težavo in se mora zapreti".

Če pa zaženem ikono v mapi package (program se potem sam zažene sam) mi tudi inštalira, spet zablokira in pol dokonča inštalacijo. Zdaj pa je problem ker ni nikjer moštev in igralcev. V FIFI 2003 dobiš grb Creation Centre Teams pa nič ni not.

Sem že pogledal na drugih forumih pa enim dela vse vredi, eni pa imajo težave z Runtime Error, pa isto težavo kot jo imam jaz da ni niker potem moštev, igralcev, itd. Vsi pišejo da imajo težave noben pa se ne javi kak se naj to reši. Nekak se more ker mi je prvič delalo vse vredu.

Imate tukaj kakšno rešitev?

Aja, sem inštaliral FIFO 2003 na novo pa Creation Center tudi pa nič ni pomagalo.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests