brnenje med igro :(

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
cicinho
r00kie
Posts: 39
Joined: 06 Jul 2006 21:23

brnenje med igro :(

Post by cicinho » 28 Aug 2006 20:13

najbolse da kr zacnem.

ko zazenem igro(instalacijo) mi najprej dela vse normlano. ko pa ze vpisem cd key,in se instalacija zacne pa mi zacne tisti zvok o igrce "brnet".kot da bi tolko gor pa bi se vse skupaj treslo,nekak tak. steka al kak naj recem. no ko vseeno instaliram igro,mi zacne prvo stekat potem pa mi po celem ekranu nardi crte,al pa postane ekran celi beli :?

zna kdo razlozit v cem je tezava? en mi je reko naj si downloadam najnovejse gonilnike samo jih ne najdem :? mam pa ati radeon 9600. mogoce je krivo tut to da racunalnika nisem ze dolgo formatiral,pa je mogoce v tem tezava... ce kdo ve naj mi prosim pove

aja pa se to...z igro ni nic narobe,kr drugim frendom dela normalno,pa tut comp ni preslabi za to igro(cod 2,far cry...). sem probal dat vse na minimun pa je vseeno stekalo.

mam pa:
ati radeon 9600... mislim da 128mb
512 rama
amd athlon 3000 mhz

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 28 Aug 2006 21:20

najnovejše gonilnike se imenujejo CATALYST 6.8.. poišč nekje na googlu.. ne vem, preveri temperaturo računalnika.. downloadaj si program Everest, ga inštaliraj pol pa greš leva na seznamu -> Računalnik -> senzorji -> in tam povej kake so temperature pozameznih delov.

cicinho
r00kie
Posts: 39
Joined: 06 Jul 2006 21:23

Post by cicinho » 28 Aug 2006 23:11

https://support.ati.com/ics/support/def ... tionID=640

so to pravi?ker te sem ze downloado danes,pa mi je se vedno stekalo,ko sem probo inst. :? high speed cable/dsl sem downloado obe: 1/2 in 2/2

User avatar
consulkhan
igralec jr.
Posts: 1084
Joined: 29 Dec 2004 21:51

Post by consulkhan » 30 Aug 2006 12:03

Mogoče je pa tut z grafično kej narobe pr men je blo neki podobnga blo pa je tko:
špilo sm cod2 prek neta pa je delal čist normalno pol pa kr naenkrat postal črn ekran.....sm resertiral comp pa je spet normalno delal pa se mi je pr codu spet isto zgodil pa sm to skos ponavlo pa je kr naenkrat nehala delat grafa!!!
btw pa že prej mi je skos neki pisal da driver ni gor inštaliran pa sm dal najnovejše.....v glavnem zdej sm si novo kupu pa mi dela čist okej niti enkrat mi ni šteknilo.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 91 guests