Lineage 2

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
jernejp69
r00kie
Posts: 37
Joined: 22 Feb 2006 13:53

Post by jernejp69 » 25 May 2006 21:46

Server smo naredili ko smo videli da so serverji kot so iDragonExtrem in Paradise preveè u kiti. Naredili smo ga da bi konèno lahko igrali nekje kjer bi vse delalo ok - kar ni bilo nikjer.

Kot sem ¾e navedo edino low rate (manj ko 10X) je Lineage server!!!!
Ok ¹e enkrat hvala lepa za opazke kot vsak ma svoj privat server ect! Ker to je u bistvu ahla ¾alitev glede na to kdo je vse u na¹em teamu!!!!

Server nima kaj veliko bugov (kar jih najdemo jih odpravimo v najkraj¹em mo¾nem èasu).

Server je low rate 3X z vsemi questi in vsem C4 stvarmi v njem!! To ni glih blo delo noobov!!

Glede populacije na serverju pa lahko samo delam kar paè lahko (ogla¹evanje ect) in upam na folk ! Zato pa pridite!

Glede EcoKinetica * TI KI GOVORI© DA NE LAGIRA - Pojma nima¹!! Tk lagira da te kap in niti login server te ponavadi ne sprejem!!!! 5000X je bedarija - èe misli¹ da igra¹ Lineage pridi na en èet pa boma malo izprobala znanje - pomoje niti ne ve¹ kje SS kupit na retail :P

FOLK PRITTE ;)
Image

RudeBoy
n00b
Posts: 15
Joined: 25 May 2006 18:45
Location: elmore

Post by RudeBoy » 25 May 2006 21:56

jah na 5000x ni smisla met clan ker ma itaq vsak 10 charov ki jih drka kakor se mu zljubi. Pa tud za koga ki je nov v l2 mu mocno odsvetujem 5000x serverje ker se mu bo l2 zameril. Najbolje je zaceti recimo na 10x serverju kjer je vse bolj umirjeno in lepo pocasi spoznavati igro ki jo bo povsej vrjetnosti igral se par let :wink:

Mislim da sploh ni vec smisla govorit o kakih 5000x bedarijah ker so jih gmji nardili samo zzaradi lastnega zasluzka... edina uredu stvar ki jo imajo na echo kinetics je auto event system ki jim ocitno deluje brez vecjih problemov to je pa pomje tudi vse...

@lares js igram povsod oz na vsakem novem serverju da vidim kak se stvari razvijajo :wink:

jernejp69
r00kie
Posts: 37
Joined: 22 Feb 2006 13:53

Post by jernejp69 » 26 May 2006 06:31

Sam na na¹em ne :) lol

Lares prit preèekirat!!!

WAW prva stran na HopZone!!
Image

User avatar
subby
starejša faca
Posts: 212
Joined: 22 Dec 2005 23:51

Post by subby » 26 May 2006 15:23

kaj mate proti echokinetics? čist dober server, ČE veste kaj pomeni kratica PvP! server ni namenjen huntanju v partyu, raidom itd, ampak je namenjen pvpjanu. zato je tudi high rate. mende ne boš zdej huntal pol leta, da boš šel lahko potem kakšen pvp...
pa od kdaj so retail serverji 5x... vedno sem mislil da so 1x.. privzeto.
btw ozuma, še zdej ne znaš normalno pisat... pa tud serverja, kjer te je en nasral da si mu dal +7 dualce ni treba blatit... sam si kriv.

User avatar
subby
starejša faca
Posts: 212
Joined: 22 Dec 2005 23:51

Post by subby » 26 May 2006 15:27

aja pa glede vašega tako perfektnega serverja...
priem spet mal gor pogledat, naredim human mystica, ubijem enega keltirja in nato ne morem čisto nič več. edina rešitev je /unstuck, za katerega v annoucements 2x na veliko piše naj ga ne uporabljamo, da ne dela... sicer sem ga uporabil ker je bila to edina rešitev. celo delal je normalno.
nato se spravim spet huntat, ubijem še enega keltirja... ponovi vajo... unstuck... tell me about that perfect server with no lag and bugs! retail like?

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 26 May 2006 18:18

lol...glade tistega da sm si sam kriu...to si mi ze pred 1 tednom reku...in jst sm tut nazadne puvedu mnenje u l2echo pred 1 tednom...tko da se ne punavlaj..sej ti si pa tko in tko caR

User avatar
subby
starejša faca
Posts: 212
Joined: 22 Dec 2005 23:51

Post by subby » 26 May 2006 19:33

uuuu ti si pa otRočjiiii s to "caR" besedo ki je bila v uporabi 2 leti nazaj, če smo že pr tem
pa še občutka za čas nimaš
sam blatiš temo neki brezveze

jernejp69
r00kie
Posts: 37
Joined: 22 Feb 2006 13:53

Post by jernejp69 » 26 May 2006 21:11

WaW Subby!

1.\ Popolno na tem svetu niè ni!
2.\ Unstuck smo popravli! Takoj ko smo ugotovili da ne dela! Wa oprosti za anouncment
3.\ Takega problema ni ¹e nihèe javo bom pogledo kar se da pogledat - samo res ÈUDNO (hmm)
4.\ Pro - ocenjevalec serverja v 2 minutah!

Glede echoKinetica

Èe za tak server trdi¹ da je vredu si pa res CAR
Ker:
1.\ log in ne dela (logina¹ se lahko mogoèe enkrat do davakrat na dan èe ma¹ sreèo)
2.\ lag (ker so oèitno na preslabi liniji server lagira ko je gor 100 ali veè folka)
3.\ server u èisti kiti kar se tièe mobov / dropov / delovanja (je pa res drugotnega pomena ker itak neè ne rabi¹)
4.\ disbalanced chars (totalna kita - pol pa ¹pilaj èe more¹)

Edina stvar ki je ok je automatic event!!! Pa kot sem ¾e povedo to NI Lineage2 - to je bol MORTAL KOMBAT al pa kaj takega!!! Aja ka ze PvP pomeni toplovodar v Pedra?
Image

User avatar
OzumA
vsem poznan
Posts: 398
Joined: 28 Sep 2005 12:59
Location: Lj
Contact:

Post by OzumA » 26 May 2006 22:53

jst mam ubcutek za cajt... to k sm napisu da mi je l2echo bedn k so svine na srvr-ju, je blo 2 strani nazaj napisan :/. pa ok pustmo to...sam mi je slo nazivce k si 2x skor isto napisu...pa zmeri mas neki cez mene puvedat

RudeBoy
n00b
Posts: 15
Joined: 25 May 2006 18:45
Location: elmore

Post by RudeBoy » 27 May 2006 00:02

zarad mene si lahko nardite l2j server doma na svoji 512/128 liniji in s svojo drago mamico pvpjate cel dan in celo noc ce vas to veseli...

lolček
n00b
Posts: 11
Joined: 08 May 2006 14:06

Post by lolček » 27 May 2006 10:24

subby wrote:kaj mate proti echokinetics? èist dober server, ÈE veste kaj pomeni kratica PvP! server ni namenjen huntanju v partyu, raidom itd, ampak je namenjen pvpjanu. zato je tudi high rate. mende ne bo¹ zdej huntal pol leta, da bo¹ ¹el lahko potem kak¹en pvp...
pa od kdaj so retail serverji 5x... vedno sem mislil da so 1x.. privzeto.
btw ozuma, ¹e zdej ne zna¹ normalno pisat... pa tud serverja, kjer te je en nasral da si mu dal +7 dualce ni treba blatit... sam si kriv.
se strinjam s tabo ker res je tudi men ql low rate server ampak jst u¾ivam samo v PvP to je men najveèji u¾itek pa ne govort da sm noob k ¹e pojma nima¹ kaj o ¹pilu vem.... pa jst sm vas sam lpo pra¹u kok bi datapack in¹taliru ker bi mel rad zase en server da vidim vse podrobno..
To sem jaz!!!! oO

RudeBoy
n00b
Posts: 15
Joined: 25 May 2006 18:45
Location: elmore

Post by RudeBoy » 27 May 2006 12:49

lol lamer.l2 sem igral ko ti se vedu nisi kaj je racunalnik.Pa se o tem rvojem pvpju.CE JE PVP SERVER NESME BITI NITI NAJMANSEGA LAGA IN NOBENIH k#### BUGOV NE PA TAK KO NA ECHO KO SE KOMI PREMIKAS PA JE VSAKI DRUGI k#### NA SERVERJU BUGGED.

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 27 May 2006 13:43

dejte se mal umirit tule, pa bolj kulturno pogovarjat.. =/

lolček
n00b
Posts: 11
Joined: 08 May 2006 14:06

Post by lolček » 27 May 2006 17:00

RudeBoy wrote:lol lamer.l2 sem igral ko ti se vedu nisi kaj je racunalnik.Pa se o tem rvojem pvpju.CE JE PVP SERVER NESME BITI NITI NAJMANSEGA LAGA IN NOBENIH k#### BUGOV NE PA TAK KO NA ECHO KO SE KOMI PREMIKAS PA JE VSAKI DRUGI k#### NA SERVERJU BUGGED.
si pomislu da je s tvojim PC jem kej narobe????!? men dela brez gibno tu pa tam mal zalaga za 15 sec drgaè je pa hudooooooooooooooooo!!! pa ¹e poroèi¹ se lahko :D

lp
To sem jaz!!!! oO

lolček
n00b
Posts: 11
Joined: 08 May 2006 14:06

Post by lolček » 27 May 2006 17:02

pa ¹e noben server ni popolen v vsakemu se najde vsaj 1bug tudi na offical !!!
To sem jaz!!!! oO

RudeBoy
n00b
Posts: 15
Joined: 25 May 2006 18:45
Location: elmore

Post by RudeBoy » 27 May 2006 17:16

se strinjam povsod se nekaj najde ampak vseeno echo kinetics ni nikakor primeren server za pvpjanje se posebaj zaradi svojih pomankljivosti kot so nerafni magi u p#### ter lag pa negovori da ni laga ker sam ves da je ¹e posebaj v vecernih urah...

User avatar
subby
starejša faca
Posts: 212
Joined: 22 Dec 2005 23:51

Post by subby » 27 May 2006 20:41

na echo mene moti samo ena stvar, in sicer trik z demon robe setom, ki ti vzame 270 hp. in če je tvoj max hp manjši od tega imaš 0 ter si nesmrten.
tukaj je pa minimalno 1 tako da ne morem met god mode :\

btw to dela na retailu

Lux91
n00b
Posts: 14
Joined: 04 Apr 2006 22:18

Post by Lux91 » 29 May 2006 13:59

Upam da ne bo k¹n meu proti reklami:
Hey if you are tired of downtime and this server, there are many alternatives. But one that you should definitly check out is L2Ultima. Not only does L2Ultima, have custom armors / weapons / duals / books / featuers, and many if not all of C4 content working, friendly GM's and an extremely experienced developer staff will keep updates non - stop to improve your gameplay.

L2Ultima Features Working - Raid Bosses / Castle Sieges / Fishing System / 3RD Class Transfers / Sub-Classes / All Skills Working / Tattoos / Symbols / Custom Duals / NO LAG - 95% Uptime / Friendly and Experienced Staff / Easy to navigate forums and Website with many interactive Features / And an Extremely Friendly and Easily Adaptable Community.

WWW.L2ULTIMA.COM

Server is constantly growing, and is running on the following machine:
Windows 2003 Enterprise Server - Simply best for Servers
3GB ECC Unbuffered DDRAM - Extremely Fast Gameplay
150 GB HD For Game Server - 120 GB HD For Database and Login Server
100 MBPS Uplink To The Internet -
Reliable Power Supply - Constant Updates

SO WHY NOT GIVE US A TRY???? WWW.L2ULTIMA.COM CHECK US OUT TODAY AND FEEL THE

To mi je poslal HGM in reku da naj nardim reklamo.
Jst sm pa GM.


Uèer so postavli ¹e pvp server 5000x rates.
Za ostale informacije nwem ¹e.


Upm da se boste kej prjavli in da bomo ¹pilal.

Aja jst pa dajam stvari èe k¹n rabi:)
NAZIV: Rad bi se javil za GM-ja!!!...Prosim na ZS...
Image

RudeBoy
n00b
Posts: 15
Joined: 25 May 2006 18:45
Location: elmore

Post by RudeBoy » 29 May 2006 22:13

Èe pa ti kot GM daje¹ stvari okol si siguren nek ultra lamer.Bodi fer do vseh igralcev na serverju ne pa samo do tistih ki so ti u¹eè....


friendly GM's na ultimi....yeah right :roll:

Lux91
n00b
Posts: 14
Joined: 04 Apr 2006 22:18

Post by Lux91 » 30 May 2006 15:06

RudeBoy wrote:Èe pa ti kot GM daje¹ stvari okol si siguren nek ultra lamer.Bodi fer do vseh igralcev na serverju ne pa samo do tistih ki so ti u¹eè....


friendly GM's na ultimi....yeah right :roll:
Je beta testing ki se prebli¾uje konci[konca wikend je ¾e official server] tku da lohk ma folk mau zabave...btw itq dajejo usi gm-ji usm playerjm...
:twisted: :twisted: :twisted:
NAZIV: Rad bi se javil za GM-ja!!!...Prosim na ZS...
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests