Linage 2 spila prek neta

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Locked

Ste že slišali za ta špil

ja in mi je dobra
2
67%
ne nisem
1
33%
ja sem in mi je zanič
0
No votes
 
Total votes: 3

User avatar
The sniper
vsem poznan
Posts: 372
Joined: 20 Jul 2004 00:15
Location: Nekje kjer se ne vid

Linage 2 spila prek neta

Post by The sniper » 14 Feb 2005 11:23

a ste ze kdaj sploh slisal za ta spil? Men je ful carski se posebej ku je narjena spila sam za igranje prek multplayer-ja
dobr je ku s v vlogi enega človeka ki se s pobijanjem sovražnikov krepi in postaja močnejši špil je zelo podoben gothic lahko se pridružiš tudi klanu s katerim lahko zavzameš grad premagaš zmaja inp. no kakšna se vam zdi špila po opisu?
Image

User avatar
The sniper
vsem poznan
Posts: 372
Joined: 20 Jul 2004 00:15
Location: Nekje kjer se ne vid

Post by The sniper » 05 Sep 2005 18:13

Primerjamo igro Linage 2 In WoW (World of Warcraft) obe igri sta narejeni za igranje multy playerya zato sm se odločil da primerjamo igri.
Spodaj vidite dva linka kjer so videoposnetki dveh iger Linage 2 in WoW in mi povejte za katero igro bi se odločili ko boste videli posnetke ampak odločite se samo na podlagi posnetkov. Nato pa komentirajte igri slabe in dobre lastnosti!!

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=22

WoW (world of warcraft)

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=653

Linage 2
Image

User avatar
The sniper
vsem poznan
Posts: 372
Joined: 20 Jul 2004 00:15
Location: Nekje kjer se ne vid

Post by The sniper » 05 Sep 2005 18:17

jaz sem defenitivno za Linage 2 pri WoW je meni čudna grafika kot bi igral kakšno risanko in za Linage 2 ti ni treba plačevati serverjev je pa res da je težko najti server brez laganja
Image

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 05 Sep 2005 21:10

sem ze slisov za to spilo, ampak samo zato, ker je tema o njej cisto malo visje v tej izbi :roll: tak da... ako zelis da tvoje pisanje ljudstvo bere kopiraj tja, drugace je meni vseeno...
lp, kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 67 guests