Halo: Combat Evolved

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
TommyVercetti
vseznalec
Posts: 478
Joined: 15 May 2003 17:23
Location: Ivančna Gorica

Halo: Combat Evolved

Post by TommyVercetti » 02 Nov 2003 12:26

Mene ja ta igra tut presenetla, zaradi grafike zvoka in najbolj mi je všeč umetna inteligenca sovražnika in tvoje ekipe. Kajti res je prava mojstrovina in jo če si pravi igralec, moraš igrat. :wink:
Grafika je odlična in tudi okolje. :shock: Zvok je tak, de res ni, kajti nobena igra do zdej ni mela tolk dobrega zvoka. 8) Glede zgodbe sem brez besed, kajti je dobra. :shock:
Umetna inteligenca je pa še nekaj najboljšega. Saj sovražniki nimajo določenih patrulj (od ene točke pa do druge), ampak se prosto giblejo kar po svoje. :shock: In ko enkrat ustreliš nekega majhnega vesoljčka pa da je sam začne bežat naokoli (ponavadi k bližnjemu malo močnejšemu svojemu prijatelju ali skupini) in medtem ko beži vpije: ˝He'll gonna kill us all, run for your life!!!!!˝ Res odtrgano. :shock: 8) :D
Igralnost je pa tudi na vrhuncu. 8)
Kdor hoče res dobro streljačino naj si jo priskrbi in uživa ko norc. :D 8)
Napačna telefonska številka ni nikoli zasedena! :P

User avatar
DragonShade
n00b
Posts: 12
Joined: 02 Sep 2003 13:36
Location: kranj

Post by DragonShade » 02 Nov 2003 12:55

res, tok dobre igrce ze dolg nism igral. zvok je pa fenomenalen. res dobis dobr obcutek k igras.
Podpis:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 255 črk

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

Post by luco » 02 Nov 2003 12:58

ej avatar maš res dobr amapk takšni so prepovedani!
Všeč mi je vožnja s tistim džipom in vodenje, najprej nism nč znl pol sm se pa nauču samo omejeno število bomb je zanč, drgač je pa res dobra in zgodba tud!

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 02 Nov 2003 13:32

jst je se nism igrow, drugac pa luco, to da je orozje omejen je res dobr, ker ce mas neomejen orozja oziroma ce ga mas res velik je bz ker pol lohk sam strelas ni treba nc varcevat z njim.
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
TommyVercetti
vseznalec
Posts: 478
Joined: 15 May 2003 17:23
Location: Ivančna Gorica

Post by TommyVercetti » 02 Nov 2003 13:32

Ne to ni zanič, kajti bombe dobič od vsacga ta trejega mrtvega vesoljčka.
Pa še izkoristit moraš znat to.
Napačna telefonska številka ni nikoli zasedena! :P

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 02 Nov 2003 13:34

UI:Na ravni slabo zaklanega kozla!Mali cvileci stavijo vse na svojo stevilcnost,veliki komandanti voda pa so skoraj neunicljivi.Ko parkiras Jeep s strojnicarjem,on otrpne in caka,da ga pokosijo s streli.Jaka UI,ce se z avta ne zna skociti v kritje!Napredna UI naj bi poslala tri sovraznike,ki bi bili premeteni in zviti,ne pa za vsakim ovinkom 20 njih.Saj ni to Serious Sam,madonca!!!
Grafika:Kaj mislijo,da bomo padali na odsev pokrova puske.Ce je to lepa grafika za Xbox,naj bo.Na PC-ju smo zadnje dve leti videli ze kaj lepsega.Pravzaprav od "Razvpitih,tezko pricakovanih"naslovov so bili vsi lepsi.Lepa grafika=Chrome!
Upravljanje z vozili:Od napovedanega(ladje z joystickom,vozila z volanom)je ostalo bedno vozikanje z misko s totalno neumno postavitvijo kamere:pri ostrem zavijanju sploh ne vidis,kam te nosi).
Zvok:Glas puske je enkraten!
Multiplayer:Ubogi Xbox-arji,ce imajo tole za najboljsi MP.Mape so velikosti moje dnevne sobe,polne Lag-a in navkljub ze dvem popravkom se še vedno ne da igrati!Kaj pomaga 64 nacinov MP,ce ni noben uporaben!
Ce ne bi bil HALO tako oglasevan in napovedovan,ga nihce pogledal ne bi.Je podpovprecen zmazek...,napol narejen zmazek(pac ne morem mimo dveh popravkov v prvem tednu po izidu).
Tole sem napisal,preden sem prebral vaso oceno.Z igro sem se mucil 2 tedna in cakal,kdaj se bo zacelo"tisto obljubljeno".Ce na zacetku se ponuja nek izziv,proti koncu postane dolgcas,ponavljanje ze preigranega!
Tako,sedaj grem prebrati oceno!

User avatar
PoWeRbo|
starejša faca
Posts: 149
Joined: 08 Jun 2003 17:41
Location: Murska Sobota

Post by PoWeRbo| » 02 Nov 2003 14:04

Halo sem preigral pred dvema mesecema in ni mi jasno od kod ocena 90% ?? Sej ni danes prvi april? Ali se motim... igra je beda od bede... ja ej zgodba je kao fenomenalna... ja sure.... Drugo ne morem rečti kot beda od bede ali podn od podna.. mah niti se mi neda naštevati kaj je vse v igri narobe, da omenim še da ima večina ljudi izklučno z menoj težave z grafiko ker se na boljših sistemih igra hudo zatika ( p4 3ghz, radeon 9800 pro, 1024 rama )

ja..na tej mašini sem meu izklopljene vse efekte in resolucijo na 640*480!!

halo je še ena slaba predelava iz konzol..

User avatar
PoWeRbo|
starejša faca
Posts: 149
Joined: 08 Jun 2003 17:41
Location: Murska Sobota

Post by PoWeRbo| » 02 Nov 2003 14:14

Mene ja ta igra tut presenetla, zaradi grafike zvoka in najbolj mi je všeč umetna inteligenca sovražnika in tvoje ekipe. Kajti res je prava mojstrovina in jo če si pravi igralec, moraš igrat
Umetna inteligenca* je pa res fenomenalna. Mene bo pobralo. Ej to je izjava leta :lol: :lol: :lol: :lol:

Princip igre je pobij 3235328 alienov, se skrij da se ti ščit napolni in dalje.
Prava mojstrovina! Ni kaj. Da še omenim Guilty Sparka 343 ali po domače monitorja,ki stvar še bolj ''popestri''. Res izjemno! Najslabša igra tega leta...

*Umetana inteligenca je pa ena slabših! Kot je že Sriple Tix povedal, alieni so glupi... todi UI svojih pajdašev je obupna. Še posebej ko se voziš z warthogom okoli.

Jaz ji dam 60% pa če se vam to zdi realno ali ne. Lahko bi našteval in našteval slabosti te igre a kaj ko se mi ne da... :roll:

EDIT: zakaj bi izgubljali besede za slabe igre ča lahko hvalimo odlične!

User avatar
edolen1
r00kie
Posts: 34
Joined: 12 May 2003 19:10
Location: Nova Gorica
Contact:

Post by edolen1 » 02 Nov 2003 15:42

Sem slišu da pride dvojka ven enkrat spomladi. Upam da bo kej boljša od enke.
I love SimCity!

You can find me on many SC4 fansites, such as Simtropolis and SimCityRush.

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 02 Nov 2003 15:54

Do pomladi bodo enko krpali in popravljali,ter dodatke klofali!Hej,zaloznik je M$!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests