Need For Speed Underground 2

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Locked
Guest

Post by Guest » 15 Nov 2004 16:34

To da je avto po čisti totalki še zmer cel, mene zlo mot.

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 15 Nov 2004 17:12

pkrebe wrote:To da je avto po čisti totalki še zmer cel, mene zlo mot.
to je vibr glupo!!!k da se jim ne da delat podrobnosti :fool
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
LordHagen
vreden igralca
Posts: 751
Joined: 31 Oct 2004 14:44
Location: Monastery of Innos
Contact:

Post by LordHagen » 15 Nov 2004 18:41

Ja, sam bi verjetn šlo ful $, ki pa je potreben za nadgragdnje in ostalo jebačino.
Spletna štacuna Igabiba! Špili, filmi, namizne igre...
Image

Gothic 2 is better than Gothic 1, but Gothic 3 will be the BEST!

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 15 Nov 2004 19:11

Diego wrote:Ja, sam bi verjetn šlo ful $, ki pa je potreben za nadgragdnje in ostalo jebačino.
bi bil bolj zanimiv spil :wink: vec bi dirkal :wink:
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 15 Nov 2004 19:27

sli¹aw sem da jim proizvajalci awtmobilow ne pustijo poskodbe... newem zakay...
btw nebi jim blo tezko nardit poskodbe... usem rata.. toca.. collin mcrae rally... in se njim je ratalo v nfs5... tko da pomojem je to res da jim ne pustijo

btw u igri manka tipka za sklopko.. bi prsla praw

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 15 Nov 2004 19:35

btw,btw,btw :fool :?: :wink:
pa kva si naiven!!!kaj ti pa je,kumot bi ea placu se unih par dolarjev vec pa bi jim pustil poskodbe! :wink: sam ea je pac ea,pzresen in pomakljiv,se vedno :?
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 15 Nov 2004 19:44

madafaka wat?!?!?!
tko pisi ti twoji mami u son of a pezde
nisem prawu da EA nima $$ ampak da jim pac ne pustijo poskodbe iz raznih razlogow... in sem reku da sem tko slisaw.. mr. i-know-everyhin' suck my mothafuckin cock..
show sum respekt...

User avatar
Legolas
VIP
Posts: 2846
Joined: 25 Jul 2003 12:54
Location: igralec land
Contact:

Post by Legolas » 15 Nov 2004 19:51

a doben mi ne more pomagat, glede volana??? :(

ker tk res ne morem špilat... eno roko na volano, pa tam prestavlat, eno pa na tikpovnici.. :roll:

a kdo igra na volan??
fu!

User avatar
dule
VIP
Posts: 3039
Joined: 03 Jul 2003 17:43
Location: Kranj

Post by dule » 15 Nov 2004 20:41

hm jest igram na tipkovnico pa mi še bolje gre kakor pr 1 !!
najdete me največ tlele:
Team-VW.si

User avatar
|Speed|
vreden igralca
Posts: 903
Joined: 15 Jun 2004 14:17
Location: Vice City

Post by |Speed| » 15 Nov 2004 20:53

PecHo wrote:btw u igri manka tipka za sklopko.. bi prsla praw
pomojem sta tipki A in Y al pa Q in A.

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 15 Nov 2004 20:54

men je bla igra nekej casa dost kul zdj me je pa zacela jezit. zato ker igra spet ful golfa. naprimer, na dirkaski stezi, tista proga ko ma na konc dooolg desn ovink (tak krozn): vse 4 kroge jih pikam. nimajo za burek. ampak majstri se v zadnem krogu naucijo tako lepo peljat tisti dolgi ovinek (prej sam neki mutijo pa bremzajo zabrezveze) in me sisnejo, za povrh vsega pa jim kar nalepem ni treba vec bremzat in lahko ovinke peljejo z polnim gasom. in to samo v zadnjem krogu. ql. enkrat samkrat sm to progo zmagov, in to tako da sm nos sparov in sem ga mev nakonc 2 polni dozi, pa se to sm mogu enga zrint ce ne bi on zmagu. in to tako da jst tiscim z polnim gasom, nos, on pa lepo flegma brez nosa mem prpele 20 km/h hitreje. bravo.

potem konkurenca: rx8, supra, tt, skyline (!), en focus in pa jst s civicom. bravo. ful mam pa moznosti za zmago, ko majo pa oni ze serijske avtomobile mocnejse kot pa jst z vsemi stage 1 predelavami razen turbo (naprej se ni odklenen) za primer- serijska rx 8 ma 230km, moja predelana honda pa 200 oz kksnega konja vec. vauuu zmaga. pa se zdj mam sam se en tournament odprt, drugac pa nobenih drugih dirk. tisti tournament se pa vozi po dirkaski progi, kjer pa prot takim zverinam nimam sans, sploh ce za povrh usega se golfajo.

se ena goljufija pa je ta: peljem, me ujame tt, se mi zaleti od strani v rit, me skoraj zrine ker mi kljub prednjemu pogonu rit odnasa ko prasico. me prehiti, ga butnem od strani v zadni spojler. nic. se zaletim mocneje. nic. stisnem smerno tipko in tiscim v njega PRI 200 KM/H ON PA NE MRDNE!!! ZA CM SE NE PREMAKNE!!! svasta. se nej delajo take igre, ja, pa bom kmal jst lohk cel ea kupu za jurja.

spet druga stvar pa je: ze dolgo casa me en tip klice po telefonu in me nekam vabi, pa nikjer ni oznacen kam, govori pa v takem slengu da ga se anglezi pomoje ne zastopjo. ma kdo kksno idejo kam morm jt?

pa se nekej je: rabu sm dnar da sm si 240 sx lohk do konca tunov in ker ga drugje nisem mogu dobit (sam tist tournament je biv odklenen) sem zacev vozit z dirkaci ki se prosto furajo po mestu. zmagam par tekem, me klice model ki mi cestita za zmago in mi ponudi za đabe havbo. upadem tja, kupim havbo, ves vesel nazaj na cesto, in od takrat naprej ni nobenga dirkaca vec na cesti. wtf? da o tem nebi da na cesti, kjer ne morjo golfat niso niti tolk dobri da bi me premagal s supro ki ima verjetno ene 2x vec konjov kot moj se ne povsem z stage 1 nadgradnjami narejen 240 sx.

skratka. upam da je tole edini tovrstni primer da se takole zatakne pri igranju (upam da bom sploh naprej prsov :roll: ) drugace igra ni vredna pol pi.zde mrzle vode. aja pa se to je... tisti street x al kar kol je ze je najvecja bedarija kar sem jih kdaj videl v igri. namesto tegi bi komot blo mal vec dragov in driftov, pa bi igra overall imela pri meni najmanj 5% visjo oceno. ker dragov je pa spet premal, pa tko so zabavni :cry: torej ako kdo ve kam me tisti tip po telefonu klice bi se toplo priporocu za asistenco...

ce se komu ne da brat oziroma se mu ob branju zeha nej ne bere mojga posta in naj si morebitne bedne izjave vtekne v rit in jih obdrzi zase.

se en tip:ako se vam res ne da brat berite 4 in pa zadnja 2 odstavka.dost mate.
amen.
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
|Speed|
vreden igralca
Posts: 903
Joined: 15 Jun 2004 14:17
Location: Vice City

Post by |Speed| » 15 Nov 2004 21:06

WTF?! kista ti bi lohka napisdu celo litareturo, sicer sem pa pogledal, in praviš, da se ti tam nič ne prikaže. Mam en question, zakwa se ti je Streetr X tako zameril, in misliš, da ta igra ni vredna niti eno desetino $. Dej mi to mal bolj razloži; Street X, pa tm k se ti nč ne prikaže. Zdej grem pa gledat N0MK! U šit 6 min. late, adios

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 15 Nov 2004 21:13

jah mal sm se razpisov :wink:
drugac pa street x mi je sicer do sedaj se vsako ratal zmagat po parih poizkusih, drugac pa ne vem, ni mi prevec pri srcu. nekaj zrivat se pa butat ob robove... to samo se bolj povdarja da ni poskodb in da se potem lahko neskoncno izzivlamo nad avtomobili. pa bedno mi je ko se v koga zaletis od strani in te kar zapre, sploh ne pelje naprej, sam zapre te, pa tud ce to pomen da bo on pol tu spusil. bz.
tisti tip ko me klice po mobitelu pa nekej od lokacije sicer tezi, na zemljevidu pa nikjer nobenega krogca, zvezdice, tica, pi.zde,...:lol: ki bi oznaceval/o kam nej grem. nic skratka in jst niti ne vem kaj tocno bi rad tip od mene. pa se nikjer pod sms-ji se ne shran nobena pisna oblika...

sej drgac mi je igra vsec, dons sm kar precej igrov in me je zlo prtegnila. sam te golfije mi pa grejo na k in postaja mi dolgcas ker nimam nic drugega za pocet kot pa da probam zmagat tisti turnir in se posledicno pustim vsakih pet minut nategnt ea-ju, ko me prasci neotesani cisto neposteno prehitijo vsako dirko.
ajde, kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
NesToR
vseznalec
Posts: 623
Joined: 18 Feb 2004 20:56

Post by NesToR » 15 Nov 2004 22:04

ja on ti reče npr. da v okolici letališča inu pol pogledaš na karto in vidiš v okolišu letališča krogec (bilokaki) in greš pol tja ;)
drugače pa krogec niso nič spremenili...

ja meni je igra dopoizdla in je jo men manjši užitek vozit kot pa underground 1, EA sucks kolko napak naredijo :roll:
sama sramota, pa ne razumemm zakaj jim ne bi dovolili da se avti poškodujejo, ker npr. nissan skyline je v toci race driver 2 in tam ga lahko poškoduješ tu ga pa ne moreš, ni smisla oz. to ni prava informacija.....

Za zaključek, igra me je razočarala ker res ni vredna pol mrzle p####

p.s: cenzura zame ne obstaja p####, p####, s p####, k####, degen.... itd :D
[b:10cacc85e8] teh leet [/b:10cacc85e8]

User avatar
indijanc
igralec jr.
Posts: 1056
Joined: 30 Apr 2004 13:31
Location: Ljubljana

Post by indijanc » 15 Nov 2004 22:19

Legolas wrote:a doben mi ne more pomagat, glede volana??? :(

ker tk res ne morem špilat... eno roko na volano, pa tam prestavlat, eno pa na tikpovnici.. :roll:

a kdo igra na volan??
pumoje je odvisn kasn volan mas!k men dela cist kul! :wink: mam pa logitech wingman force feedback!sam spil je pa beden,iz dneva v dan bolj!!! :x
poln napak,brez poskodb,premalo predelav,premalo dirk,v glavnem,drek od spila!
KISTA,se ti pridruzujem za street x,brezveze!!! :roll:
LP,Dani

KO RANO RANI RANO DAN ZAJEBE!!!

User avatar
LordHagen
vreden igralca
Posts: 751
Joined: 31 Oct 2004 14:44
Location: Monastery of Innos
Contact:

Post by LordHagen » 15 Nov 2004 22:21

Jaaaa! Glih sm začeu špilat, jebemti, take dobre grafike, še boljših avtov že dolgo ni bilo nikjer opaziti!
Spletna štacuna Igabiba! Špili, filmi, namizne igre...
Image

Gothic 2 is better than Gothic 1, but Gothic 3 will be the BEST!

User avatar
matjazic
starejša faca
Posts: 186
Joined: 27 Aug 2004 23:38
Location: DUPLEK
Contact:

Post by matjazic » 15 Nov 2004 22:34

ja v keri drugi igri pa bi še opazil take predelane avte kot nfs uderground seriji :?: :lol:
Bodi prijazen; vsak, ki ga srečas, bije hudo bitko.
Image

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 15 Nov 2004 22:40

igra naj bi bla bazirana na spoznavanje mesta... da sam peljes po mestu kamor hoces in odkrivas trgovine, skrite dirke... lih za ta namen ne pokaze igrca vse na mapi ampak ti pusti da kraj poisces sam in tako ti scasoma pride v glavo kako se dolocen del mesta imenuje pa ti ni problem najt dirke...

glede slenga med dirkaci se mi zdi praw ql... kje si vidu americana ki bi znaw govorit pravilno anglesko ko pa niti osnowne sole nimajo narejene? :mrgreen:

streetX sux to itq... ne stekam zkj so nardili to p####... to je u bistvu circuit race na minimirani stezi... krneki...

glede cudnega dogajanja...
imam predelano hondo civic (komplet stage2 kit) 5gears gearbox +nekaj unique performance parts in gre najvec okoli 280kmph
in imam u izi predelanega audi A3 (vecina stage1 neki stage2 nic unique) in gre skoraj 300... dobro recimo da ql...
ampak ne stekam kako lazje zmagujem outrun races tam po hitrih cestah lazje z civicom kot z audijem... a z audijem grem dosti hitreje... bu
ta igrca bi rabla patche :) :P

User avatar
|Speed|
vreden igralca
Posts: 903
Joined: 15 Jun 2004 14:17
Location: Vice City

Post by |Speed| » 15 Nov 2004 22:40

Wow pravo razočaranje. Pričakoval sem kot iz ust mojih sošolcev; Ej a veš, kuko je ta igra šminkerska. Pol je pa pravi :spat:. Ja no edina igra, k me je razveselila je bila NFS: HP 2 in NFS: P 2000. No aj za konec lahko le rečem adios.

User avatar
matjazic
starejša faca
Posts: 186
Joined: 27 Aug 2004 23:38
Location: DUPLEK
Contact:

Post by matjazic » 15 Nov 2004 23:02

vi ste pač brez okusa za takšne igre 8)
Bodi prijazen; vsak, ki ga srečas, bije hudo bitko.
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 137 guests